Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

czy ta osoba podszywa sie za pracownika tp?

Witam, moj problem dotyczy tego ze ostatnio dzwonil do mnie pan przedstawil sie jako pracownik telekomunikacji,
    proponowal oferte internetu przez pierwsze 4 miesiace za darmo na okres 24 miesiecy,z modemem za 29 zl,
    zgodzilem sie podalem adres i moj pesel,maja byc u mnie we wtorek.
    Mam teraz dylemat czy to naprawde byl pracownik tp czy jakas osoba ktora sie podszywa. Rozmawialem przed chwila z pracownikiem
    tp a On powiedzial ze takie oferty nie maja, jest tylko na 2 miesiace za gratis,z modemem 30 zl mowil takze zebym uwazal. Co o tym sadzicie?

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Nikt z Was nie spotkal sie z czyms takim?

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Pytanie tylko, czy podałeś dane, aby przyszli i podpisali umowę u Ciebie na miejscu, czy zawarłeś ją drogą telefoniczną. Generalnie oni przedstawiają się jako pracownicy telekomunikacji, wykorzystują wtedy analogię do nazwy telekomunikacja polska, która nam się jednoznacznie kojarzy z TP SA.

Jeżeli przyjdą podpisać do Ciebie umowę zawsze możesz zrezygnować. Jeżeli drogą telefoniczną zawarłeś umowę przyjdą dokończyć formalności u Ciebie (podpisać papiery), jeżeli odstąpisz mogą wykorzystać nagranie jako dowód w sprawie przeciwko Tobie.

taniklucz.pl - tanie klucze aktywacyjne do gier Steam, Battle.Net, Origin, uPlay, GOG.com
    Ostatnio edytowane przez miszkos ; 15-12-15 o 13:16

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Wiesz, to mógł być ktoś z firmy konkurencyjnej. Typu Telekomunikacja Novum czy Telepolska, a nie dosłyszałeś zwyczajnie. Myślę, że nie masz się czego obawiać, najwyżej nie podpiszesz papierów, które przyślą.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Dzieki za odpowiedz, juz nie dam sie wkrecic szczescie ze niczego nie podpisywalem, bo pewnie placilbym 200% tego co w Telekomunikacji do tego pewnie za nic.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Zapomniałem dopisać wyżej.Podałem dane, gość chce do mnie przyjsc w wt.Dzwoniłem do niego żeby odmówić ale nie odbiera. Zadzwonił tez do mnie wcześniej z tym abym zaplacił zaległy rachunek za telefon ponieważ jeśli tego nie zrobie On nie bedzie mógł przygotować umowy, takiego im zaplace.
    Lepiej iść do telekomunikacji i tam wszystko w biurze załatwić, ale ciekawi mnie to jeżeli to jest jakiś pośrednik lub coś typu Telekomunikacja Novum czy Telepolska tak jak pisaliście powyżej, to zkąd On wiedział o tym zaległym rachunku, no wiedzieć wiedział ale popełnił błąd w miesiacu mam nie zapłacony Wrzesień a On mi dzwoni i mówi żebym zapłacił Czerwiec, a przecież ten miesiać mam zapłacony faktóry sa i wgl.

Siła Reputacji
    0

Witam,
    być może watek już stary, ale za to z chęcią się wypowiem, że ja korzystam z telekomunikacji novum. Sam już nie pamiętam czy na początku ogarniałem z kim rozmawiam, czy dopiero przy podpisaniu umowy. W każdym razie otrzymałem od nich lepsze warunki, także nie rozumiem dlaczego miałbym narzekać.

Hm... mówiąc szczerze jak dla mnie to był pracownik TP, ponieważ aby mieć wprowadzone nowe usługi, taryfy, prędkości klient MUSI zapłacić wszystkie zaległości.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

kłopotliwy termin "telekomunikacja"

wiele osób słysząc w słuchawce, że ktoś dzwoni do nich jako przedstawiciel z Telekomunikacji, są przekonane, że to ktoś z TPSA. A przecież to nie prawda. Tym terminem może posługiwać się każdy, kto pracuje w firmie telekomunikacyjnej i nie jest to wprowadzanie klienta w błąd, tylko niestety efekt schematycznego myślenia niektórych osób.

Początkujący
    Mieszka w
    Rzeszów
    Siła Reputacji
    0

Raczej obstawiałbym, że to nie był pracownik TP.
    Kiedyś miałem telefon. Też niby z telekomunikacji. No i Pani uprzejmie mówi do mnie, że TP ma nowe rachunki i wytłumaczy mi co gdzie znajdę na rachunku. Więc myślę z uprzejmości posłucham Poprosiła mnie bym sobie włączył E-fakturę lub wziął rachunek do rączki. I mówi tu ma pan tu to.. itd.. potem dochodzi do miejsca z internetem i każe sobie przeczytać )) No więc ja czytam, że Pakiet Fun PACK 40 mb itd. A ta do mnie, a to przepraszam pomyłka i odłożyła słuchawkę

Numer oczywiście zastrzeżony. Teraz jeżeli ktoś do mnie dzwoni z TP to proszę by dzwonił z numeru, który mogę zidentyfikować po czym odkładam słuchawkę

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia