Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
    Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

iPhone - u operatora czy nie warto?

Zastanawiam się nad zakupem iPhone'a i mam pytanie - czy opłaca się brać go w ofercie abonamentowej czy raczej lepiej kupić na własną rękę sam telefon?

A jeśli w ofercie operatora, to gdzie najlepiej?

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Nawet jakby iphone u operatora kosztował te 250-500pln to i tak odzyskają pieniądze (a nawet będą mieli zysk) z samego abonamentu, no a do tego dochodzą jeszcze pakiety na np sms. Dużo lepiej (i taniej) jest kupić telefon na własną rękę.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Wszystko zależy za jaki abonament. Jak masz brać większy abonament tylko po to by dostać tańszy telefon a i tak go nie wykorzystasz to się nie opłaca, a jak potrzebujesz więcej minut to lepiej brać u operatora, bo iPhone to i tak cały czas zakup rzędu 1700-2300zł bez kontraktu.

Piotr Benet
    Gość

Odp: iPhone - u operatora czy nie warto?

Abonamenty z iPhonem 5 są wysokie. Też kiedyś byłem zainteresowany tym sprzętem, ale zniechęciła mnie kosmicznie wysoka cena. Poczekam aż spadnie do 1500 zł Z tego co widzę po cenach w różnych e-sklepach na skąpcu to jeszcze trochę poczekam
    Ale kto się spodziewał podczas premiery iPhone 3 że będzie teraz tani jak barszcz
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 06-03-15 o 08:39

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego tematu

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia