Dieta Dukana - bezpieczna czy nie? - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13
    Witka
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Odp: Dieta Dukana - bezpieczna czy nie?

W sumie to mi się wydaje, że takie monotematyczne diety jak dukana to nigdy dla organizmu nie są zdrowe. Niby się chudnie ale jakim kosztem, jak ciało nie dostaje podstawowych składników odżywczych, tylko białko z kury non stop?
    To ja już wolę jedzenie dietetyczne, ale bardziej pełnowartościowe - i to nawet jak zamawiam sobie dietę fit z cateringu w Rzeszowie - tu namiar, taka restauracja, co serwuje niezłe smaki, a do tego kalorycznie niewielkie że tak powiem.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

A nie lepiej byłoby postawić na coś sprawdzonego i bezpiecznego? Bo ja różne opinie o tej diecie słyszałam.... Chociażby catering dietetyczny to fajna opcja. Nawet macie różne je warianty, bo jest dieta bez mięsa, ale też bez innych składników. Możecie ją modyfikować.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

W moim przypadku korzystam z siłowni zewnętrznych, ponieważ uważam, że jest to doskonałe rozwiązanie, a Wam polecam sprawdzić ofertę na stronie https://www.fitpark.pl/ . Jeżeli jesteście zainteresowani lub macie jakieś pytania, to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego tematu

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia