Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

A czy wiecie co mniej więcej znajduje się w takiej klauzuli poufności? Jakie są najczęściej umowne konsekwencje nie dochowania tajemnicy pomysłu na biznes?

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Jeśli chodzi o konsekwencje złamania takiej umowy to przede wszystkim możesz domagać się odszkodowania na drodze sądowej.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał ewenement Zobacz post
    Jeśli chodzi o konsekwencje złamania takiej umowy to przede wszystkim możesz domagać się odszkodowania na drodze sądowej.
    Zgadzam się, dlatego dobrze jest w umowie zawrzeć kwotę takiego odszkodowania. Ale myślę, że jeśli poważny inwestor raczej nie złamie takiej umowy, bo w późniejszym czasie on będzie miał problem ze znalezieniem osoby z projektem która będzie chciała z nim rozpocząć współpracę. Więc to są bardzo daleko idące zabezpieczenia jednak, mimo wszystko ważne przy takich działaniach.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Serwisy to nie najgorszy pomysl, ale lepiej postaw na branżowe, inwestycyjne, a nie ogólne

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

piszesz"jak sie zabezpieczyc" w moim przekonaniu musisz trafic na uczciwego, wtedy bedzie ok, ale jak trafisz na nieuczciwego to i umowy nie pomoga, bo zawsze moze cis na okretke wyrolowac Salon kosmetyczny Opole Gabinet kosmetyczny Opole

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

zreszta ja nie wiem dlaczego ludzie sie nie wezma do roboty, jak ja zaczynalem to nie bylo zadnych dotacji i funduszy i liczyla sie wlasna glowa i wiedza a dzieisaj to wszyscy o kase zebra okna z drewna drzwi z drewna

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia