Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 53
    Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Samsung Galaxy S czy iPhone 4?

Planuję kupić telefon i zastanawiam się, który wybrać? Zależy mi na tym, by był maksymalnie funkcjonalny i praktyczny do wykorzystania w biznesie. Często w ten sposób odpisuję na maile.

Pomożecie?

Początkujący
    Mieszka w
    Czestochowa, Poland
    Siła Reputacji
    0

zdecydowanie iphone. uzytkowalem pare tel z androidem i nawet jakby samsung mial 12 rdzeni i tak bedzie cienki

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Piszesz to jako fanboy czy obiektywnie Wystarczy sobie zobaczyć jak żartuje się z Iphone'a 4 porównując z konkurencja i... kamieniem

Początkujący
    Mieszka w
    Czestochowa, Poland
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał thek Zobacz post
    Piszesz to jako fanboy czy obiektywnie

całkiem obiektywnie. po prostu zeby tel z androidem dobrze dzialal trzeba pokombinowac w moim przypadku wgrac pare modow a i tak sie zacinał np przy sluchaniu muzyki. z Iphonem masz tak ze wlaczysz i juz dziala nie trzeba nic doinstalowywać modyfikować itp

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Ja bym chyba zaczął od tego co konkretnie autor ma na myśli pod słowami "maksymalnie funkcjonalny i praktyczny do wykorzystania w biznesie". To że maile będą wysyłane/odbierane to już wiemy. Może jednak być akurat w podpunktach coś, co jeden lub drugi z produktów robią/obsługują lepiej i wtedy będzie można mówić o jakichś konkretach. Zauważmy, że każdy z wspomnianych telefonów ma swoje wady i zalety, które do wymagań trzeba jakoś odnieść. Jednym z minusów Iphona4 jest jego olanie technologii flash, która jednak jest jeszcze dość powszechnie wykorzystywana i może to utrudniać w jakiś sposób funkcjonalność.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

ja mam s. galaxy i nie polecam lubi zaliczać zwiechy szczególnie przy temp. około 0 stopnia C

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Ja mam Galaxy Note, ojciec uzywa Iphone 3G. Nieporownywalna roznica jest z korzyscia dla Galaxy. Te obrazki tutaj wklejone porownujace iphone do kamienia sa jak najbardziej trafne. Iphone to jeden wielki beton, co ci zainstaluja z tym musisz zyc. wgrywanie oprogramowania plikow itd tylko przez itunes, co doprowadza mnie osobiscie do bialej goraczki. A telefon z androidem?... Moze musisz spedzic chwilke na konfiguracji, ale tylko dlatego ze ma taki ogrom funkcji. Nie wyobrazam sobie uzywac iphona do czegokolwiek innego niz do telefonow/sms i muzyki. Androidy moga o wiele wiecej. Iphone to zwykla zabawka dla dzieci i szpan na marke dla ludzi ktorzy pojecia nie maja co mogliby robic ze smartphonem.

Iphone jest po prostu kultowy, i zgadza sie ze Apple zainicjowal rewolucje smartphonowa, ale Android i Samsungi i HTC bija Apple na leb w tej chwili.
    Ostatnio edytowane przez Arkanis ; 25-12-11 o 19:00

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Według mnie SGS byłby rozsądniejszym wyborem. Jest bardziej funkcjonalny, po wgraniu odpowiedniej aplikacji (w telefonach z serii galaxy jest ona domyślnie zainstalowana) można otwierać i edytować pliki office (włącznie z power pointem) a wirtualna klawiatura niewiele odstaje od tego z iPhone'a.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Do biznesu to najlepszy jest blackberry zwłaszcza jeżeli chodzi o maile ale z tych dwóch brałbym iPhone'a. Sam używam telefonu na androidzie i planuję zakup iPhone'a 4. Z androidem można robić wiele i fakt iOS pozostawia jeszcze wiele do życzenia, ale jest niezwykle łatwy i intuicyjny w obsłudze. Jeżeli miałbym kupować teraz coś z androidem to pewnie były to tablet bo w tym wypadku moim zdaniem bije on Appla na głowę.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Z tego co wiem Samsungi , czy Nokie są bardzo dobre. Znajomek ma np HTC Desire HD i jest bardzo zadowolony.iPhony są bardzo dobre,wszystko zależy od nas samych,a najlepiej doradzą w samym salonie.Pozdro.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego tematu

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia