Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
    simian raticus
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Czy w POlsce telewizor jest Bogiem?

Jak myślicie?

Obserwator
    Mieszka w
    Wrocław
    Siła Reputacji
    0

U mnie w domu nie. Ja rzadko oglądam coś w telewizji. Bardziej kręci mnie Internet, bowiem to tutaj dzieje się "życie".

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Kiedyś był na pewno, obecnie może trend spada, ale wraz ze wzrostem popularności tv z dostępem do internetu uważam, że ta tendencja będzie powracać. Np. dzięki możliwości oglądania filmów z serwisów typu iplex, ipla, tvnplayer itp.

Swoją drogą takie funkcjonalności to imho bardzo dobra rzecz, sama dość często korzystam i w zasadzie od tego czasu oglądanie filmów na ekranie komputera odeszło do lamusa

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Myślę że nim nie jest, ale za wiele osób wierz w to co w nim słyszy

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Niestety dla niektórych jest i w związku z tym żyją w wykreowanym przez media świecie.

ttevis
    Gość

W większości polskich domów - w dalszym ciągu tak, chociaż powoli ludziom ślipka się otwierają. Niepotrzebnie tylko piszesz "w POlsce". To naprawdę nie ma znaczenia która frakcja naszych "elyt" jest u władzy. to nie oni rządzą. A podsycane i osiągające groteskowe formy przepychanki-połajanki między POpaprańcami i PiSiorami to tylko mydlenie oczu. Niech się ludziska zacietrzewiają, czym bardziej - tym lepiej. A najlepiej jak sobie zaczną skakać do gardeł. Zwaśnionymi niewolnikami łatwiej jest sterować.

Pozdrawiam

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Na razie nie jest - tak myślę - ale jak SOPA , ACTA ... itp zaczną się panoszyć w necie to net będzie jednym wielkim sklepem , a wtedy kto wie ... może będziemy mieć nowego BOGA św.TV [trwam] ...

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Bogiem nie jest ale Polsce media zawsze rządziły i będą rządzić

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Myślę że dla wielu ludzi jest oknem na świat i to co tam usłuszą uważają za prawdę objawionę, nie czytają gazet ani innych mediów i nie szukają innego punktu widzenia poza tvn

Miro
    Gość

Telewizor przyciąga niusami serialami i ludzie tak na prawdę przestają szukać innych rozrywek typu książka, szachy, brydż.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia