Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 100
    ciekawymarian
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Odp: Pomysł na własny biznes?

Biznes leży obecnie w sieci, robiąc z siebie głupka na yotubie.. ostatnio Kopyr udowodnił, że nie trzeba tego robić i można zrobić poważny video blog i z tego żyć

xplus
    Gość

Musimy przyjąć zasadę zarobek nie na siłę, bo robione coś z pasją daję więcej satysfakcji

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

ciekawymarian, to nie jest pomysl na biznes. Pośrednictwo kredytowe lub żabka tudzież biedronka to są konkretne pomysly, a wygłupy na youtube raczej nie. Za takie coś najlpiej zabierać się najpierw amatorsko. Wyjdzie - dobrze, nie wyjdzie - trudno.

xplus
    Gość

ale drogie w realizacji znam tańsze sposoby a i tak najlepiej zacząć od inwestycji w siebie i edukację

Początkujący
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła Reputacji
    0

Wszyscy mówią sklep internetowy. Tylko po fakcie okazuje się, że w cale nie jest tak słodko. Obecne prawo, rosnąca konkurencja i parę innych rzeczy sprawiają, że to często okazuje się niewypałem. A jak czytam "szukaj niszy" to .....

Miro
    Gość

Handel samochodami, przecież ludzie nie kupują tylko nowych. Ogłoszenia tylko na darmowych portalach, mój dostawczak sprzedał się w niecały miesiąc na (spam). Koszty tutaj żadne. Dla ciężko sprzedającego się auta rozszerzyć na płatne otomoto, olx.
    Do współpracy dołączyć dobrego mechanika i myjnię
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 28-02-15 o 20:24

carolajn
    Gość

Teraz rzeczywiście wszyscy otwierają e-sklepy, to lekka przesada jak dla mnie bo na tym ciężko jest zarobić. Ja postawiłabym raczej na rolnictwo. UE daje duże dofinansowania dla rolników i warto z nich korzystać. Mój sąsiad chce kupić silosy i unia ma mu dać część kasy. Ma nowy sprzęt, kilka samochodów i dom bez kredytu. Nikt mi nie wmówi, że gospodarstwo nie jest opłacalnym biznesem.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 11-03-15 o 07:15

Początkujący
    Mieszka w
    Zielona Góra
    Siła Reputacji
    0

ja mam pomysł na własny biznes. chciałabym otworzyć w swoim mieście wegańską restaurację. jeszcze takiej nie ma, a mydlę, że by się przydała

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

ryzykowny biznes bo jednak wiecej ludzi jada mięsa. Ja też myśle nad własnym biznesem ale raczej myślę o franczyzie Ecomyjni- myjnia parowa. Daja maszyny parowe, pomagaja pozykać dotację, kredyty . Tu sobie doczytaj (spam) ja ci tak nie napisze dokładnie
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 16-03-15 o 08:03

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

ja już mam swój własny biznes, ale zastanawiam się nad kolejnym. z własnego doświadczenia powiem wam, że nie ma co się spieszyć z otwieraniem własnej firmy. dobry pomysł to tylko część sukcesu. trzeba dokładnie zaplanować nasze działania i przede wszystkim ustalić cel, do jakiego dążymy. bez tego nie ma co się nawet brać za realizację pomysłu.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia