Strona 8 z 10 PierwszyPierwszy ... 678910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 100
    xplus
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Odp: Pomysł na własny biznes?

Masz racje, że nie pomysł ale prawidłowa rakcja na okazje

Misia
    Gość

Na wsi można otworzyć ciekawy biznes- (spam) Produkcja zdrowej żywności, jakieś regionalne specjały to może być świetny pomysł.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 04-03-15 o 18:11

xplus
    Gość

Popieram tym bardziej ze powstaje ruch wspierania takich rolników

mezo
    Gość

Niestety ale prowadzenie biznesu potrafi być bardzo trudne. Nie masz czasu na nic ponieważ musisz się wszystkim interesować. A zyski są niepewne.
    Tak więc na moje oko warto jest poszukać jakie oferty pracy oferują nam pracodawcy. Na tym portalu znajduje się na przykład; (spam) wygodna wyszukiwarka, która przeszuka dla nas praktycznie wszystkie oferty pracy (w kraju i za granicą).
    Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 04-03-15 o 18:11

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Ten portal znam, tam szukałem też informacji na temat CUK.Cały czas waham się czy rzucić się na głęboką wodę i otworzyć własną agencję ubezpieczeniową pod logo Cuk czy jednak na początek zostać niezależnym doradcą.Doradzono mi na jednym z portali abym najpierw zbadał rynek.Jeśli chodzi o lokalizację w moim regionie to wiem, że taka placówka miałaby rację bytu ( nie ma dużej konkurencji). Pytanie jak te produkty się sprzedają? Ubezpieczenie samochodów - o to bym się nie martwił. A pozostałe ubezpieczenia - kupujecie? I czy zdarzyło się Wam je kupować właśnie w Cuk?

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

A ja już mam pomysł na biznes i lada moment szykuję się do otwarcia, szukam tylko dobrej lokalizacji. Zamierzam otworzyć lokal gastronomiczny we franczyzie- a mianowicie Subwaya. Mają bardzo przystępną ofertę, kapitał już mam odłożony. Kwestia znalezienia dobrego punktu i ruszam z kopyta

Uczestnik Forum
    Mieszka w
    Nietoperek
    Siła Reputacji
    0

No to może być dobry pomysł. Nie pozostaje nic innego jak tylko życzyć powodzenia.

Początkujący
    Mieszka w
    Komorniki
    Siła Reputacji
    0

Po pierwsze jak nie masz doświadczenie to zacznij od B2C (w B2B bardzo oszukują młodych przedsiębiorców). Po drugiej znajdź kumatego księgowego. Po trzeci prawnika. Po czwarte pamiętaj o marketingu (klient sam nie przyjdzie jak nie będzie wiedział, że masz coś na sprzedaż). Po piąte zrób biznes plan ( i tak będzie się nadawał na śmietnik z perspektywy czasu ale lepszy spisany plan niż nic). Po szóste szacowane zyski podziel przez 2 a koszty początkowe pomnóż razy 2-3 (na pewno w budżecie z biznes planu się nie zmieścisz).

Reszta wyjdzie w praniu
    VOLTFIL - Twój elektryk

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Własny biznes to naprawdę fajna opcja, ale bez dobrej organizacji i pomyślunku wszystko może się po miesiącu skończyć. Znajomi założyli własną restaurację i po kilku miesiącach zgłosili się do firmy ukierunkowanej na pomoc w zarządzaniu i zwiększaniu rentowności knajp i teraz idzie im świetnie.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 04-03-15 o 18:10

szczeart
    Gość

Jestem po 40-ce. Dwa lata temu zostałem 'zredukowany' w firmie. Po roku bezskutecznego poszukiwania pracy wziąłem się za swój biznes (razem z kolegą) - pozycjonowanie stron internetowych, a wkrótce także za prowadzenie sklepu internetowego. W takim sklepi można sprzedawać właściwie wszystko. Teraz pozycjonujemy sklep prowadzący sprzedaż m in afrodyzjaków: "hiszpańska mucha", love drops i innych. Może właśnie pozycjonowanie lub/i prowadzenie sklepu internetowego jest dobrym pomysłem ?
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 04-03-15 o 18:09

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia