Pomysł na własny biznes? - Strona 12
Strona 12 z 13 PierwszyPierwszy ... 210111213 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 122
    Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Odp: Pomysł na własny biznes?

Bardzo dobry pomysł na biznes to właśnie sklep internetowy ale musisz utworzyć taki który będzie zarabiał . Przeczytaj i dowiedz się więcej tutaj https://www.designcart.pl/aktualnosc...-zarabial.html

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Moja rada dla firm przemysłowych korzystających z maszyn generujących mocne uderzenia i jednocześnie powodujące uszkodzenia sąsiadującym urządzeniom przez silne drgania – kupcie koniecznie amortyzatory przemysłowe! To są fantastyczne produkty, które w efektywny sposób amortyzują uderzenia i niwelują drgania ! Dzięki temu wydłużycie żywotność swojej linii produkcyjnej i zmniejszycie koszty związane z jej utrzymaniem! Warto także zadbać o prawidłową eksploatację maszyn - w tym przypadku chemia techniczna z pneumatu będzie bardzo dobrym rozwiązaniem !

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

My mamy firmę meblową, do wielu różnych mebli wykorzystujemy produkty wykonywane na zamówienie przez innych podwykonawców. Tak na przykład kolorowe panele szklane, czy inne szklane elementy wykonuje nam firma pracująca na zasadach b2b, czyli producent MOCHNIK Glass z Opola. Oni zajmują się szeroko pojętą obróbką szkła, malowaniem go, cięciem, frezowaniem, wierceniem, itp. Pracują terminowo, każde nasze zlecenie traktują poważnie, indywidualnie i doskonale się przy tym spisują. Elementy szklane od nich są precyzyjnie, bardzo dokładnie wykonane, właściwości mają zgodne za zamówieniem, posiadają dobre wymiary, kolory, grubości i zawsze wysoką jakość. Firma pracuje na nowoczesnym sprzęcie i zatrudnia fachowców z doświadczeniem, dzięki czemu korzystanie z ich usług jest opłacalne.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Post Odp: Pomysł na własny biznes?

Pracujemy w przemyśle i u nas niezwykle ważne jest to, by zadbać o odpowiednie warunki pracy dla naszych pracowników. Dlatego wykonywane są u nas pomiary hałasu, zapylenia, itp. To wszystko wykonuje u nas firma SBB Laboratorium Badań i Ekspertyz https://laboratorium-sbb.pl/oferta/ w Katowicach. Ich oferta jest szeroka, mają korzystne ceny usług, badania wykonują dokładnie, precyzyjnym sprzętem. Ceny mają atrakcyjne, nigdy się na nich nie zawiedliśmy, szczerze ich polecam.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Ja mam warsztat samochodowy. Jego utworzenie było moim marzeniem od lat, wcześniej pracowałem jako mechanik, szkoliłem się, no a teraz mam już swój serwis. Ludzie przyjeżdżają do nas na różne naprawy, czy wymianę części. Części samochodowe kupujemy zawsze z tego samego, sprawdzonego źródła, czyli od firmy Auto-Alex Fhu https://www.autoalex.com.pl/oferta w Gliwicach. Ta firma jest dobrze zaopatrzona, mają wysokiej jakości produkty, które dostępne są w przystępnych cenach, polecam serdecznie.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Trzeba przede wszystkim obmyśleć pomysł na koncepcję i komunikację wizualną naszego biznesu. Ja kilka lat temu oddałam swoją markę w ręce agencji https://pndfutura.pl. Do dziś używam logo i strony zaprojektowanych przez nich.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Warto również sprawdzić jak wiele korzyści posiada generali dochodowy . W ostatnim czasie bardzo spodobała mi się ta oferta, więc jak najbardziej warto na nią postawić.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Zastanawiacie się nad pomysłem na biznes? Według mnie nie ma jednej złotej reguły. Z pewnością wiele osób się ze mną zgodzi że ważny jest sprzęt z którego korzystamy w firmie. Polecam Wam maszyny do haftu , jest to firma na której znajdziecie wysokiej jakości maszyny do haftu.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Polecam poczytać o start-upach i wielkich sukces firm, które zaczynały od zera. Takie spojrzenie, że się*jednak da zbudować coś z niczego działa mega budująco. A jeśli dodamy do tego, że nasz biznes ma być po prostu środkiem do zapewnienia jedynie bezpieczeństwa finansowego i spokojnego życia to okazuje, że każdy z nas ma naprawdę duże szanse na skuteczne prowadzenia dobrego interesu.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Jeżeli masz własny sklep internetowy i kiepsko idzie, polecam zainteresować się pozycjonowaniem stron. Ja skorzystałem z agencji SEO, która moją stronę pozycjonuje lokalnie.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia