Pomysł na własny biznes? - Strona 13
Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 3111213
Pokaż wyniki od 121 do 126 z 126
    Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Odp: Pomysł na własny biznes?

Fajnym pomysłem jest serwis gsm w Warszawie chyba będzie najłatwiej, ale w innych miastach też może biznes dobrze prosperować.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Dobrym pomysłem zważywszy na obecnie coraz gorętsze lata będzie budka z lodami na początek. Każdego kto poszukuje zaufanej hurtowni lodów posiadającej wysokiej jakości produkt zachęcam do skorzystania z oferty https://streetlod.pl/. Doskonale łączą tradycyjne receptury z nowoczesną technologią produkcji. Efektem są najlepsze lody i sorbety rzemieślnicze. Ten dostawca lodów oferuje niebanalne smaki, które bezbłędnie trafiają w gusta.
    Ostatnio edytowane przez hasso ; 04-07-22 o 07:56

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Bardzo ważne jest też by dobrać odpowiednie koperty, ogólnie ostatnio natrafiłam na https://gazetaolsztynska.pl/817117,K...tosowania.html . Tutaj dowiedziałam się jakie są ich rodzaje, a także poznałam ich zastosowanie także artykuł jest bardzo przydatny

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

W moim doświadczeniu w rozwoju startupów zawsze starałem się być blisko jednej lub dwóch dużych firm, niekoniecznie klientów. Bycie blisko nich, oferowanie im jakichś darmowych rzeczy pomoże ci uzyskać bardzo interesujący feedback i znaleźć więcej pomysłów, gdzie się udać. Te duże firmy mają strategiczne programy innowacji korporacyjnych i mogą być również jednym z twoich inwestorów w pewnym momencie.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Jeżeli już zakładasz firmę należy ułożyć strukturę firmy, aby spełniała swoje zastosowanie.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Salon kosmetyczny to fajny pomysł ale warto też rozejrzeć się za zaufanym dostawcą kosmetyków. Z własnego doświadczenia polecam kontakt z hurtownią https://beautyinvest.pl/pl. Są jednymi z liderów w swojej dziedzinie na rynku, których cechuje nie tylko niezwykle sympatyczne podejście do klienta ale także konkurencyjne ceny. Oferują oni w swoim bogatym asortymencie markowe, innowacyjne i ekologiczne kosmetyki wiodących światowych marek oraz oryginalne produkty do pielęgnacji i makijażu. Polecam współpracę z nimi, ponieważ są profesjonalni w każdej możliwej sferze.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia