Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

najlepiej łatwo się składający i w miarę lekki, polecam maxi cosi, kupilismy go w chicco mio naprawdę tanio, więc warto poszukać..

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

zdecydowalismy sie na xlandera, wyglad jak dla nas zgrabny i dobre opinie, nie moge znalezc wagi maxi cosi, ile on wazy? botox Opole usuwanie zmarszczek opole cellulit opole

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Cool Orbit Baby G2

Ja wybrałam wielofunkcyjny, bo tak nam najwygodniej. Poza tym nie ma tysiąca rzeczy i akcesoriów dookoła, tylko jeden, porządny. Mam Orbit Baby G2 - jednocześnie wózek, spacerówka i kołyska, także pełen wypas. Ja jestem z niego strasznie zadowolona, bo jest rewelacyjny, cieszę się, że Mąż mnie na niego namówił. Kupiłam go przed zimą, także przeżył śniegi - i to bardzo dobrze się sprawował. No i życie skutecznie ułatwiają torby po bokach - jak dla mnie niezastąpione, jak wychodzę na przykład sama z Małą na zakupy.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Kiedyś bywały problemy nawet przy zakupie samego wózka.Dzisiaj tych probemów nie ma,za to jest w samym wyborze wózka.Należy patrzeć na wygodny,z odpowiedniego materiału,aby dziecku nie szkodziło.Dobre są gondole wielofunkcyjne,bo podwozie zawsze da się złożyć.

Zastanów się nad Graco Symbio My celowaliśmy w uniwersalność i kompaktowość.
    Wybór padł na ten właśnie model Graco. Sprawdza sie wyśmienicie i sądzę, że jeszcze długo posłuży

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Marinka, my też mamy model firmy Graco, tylko że nie Symbio, a Fusio. Widzę, że też jesteś zwolenniczką tej marki. Mi Fusio przypadł do gustu, bo naprawdę estetycznie wygląda, jest lekki i poręczny po złożeniu, mało waży, jest wygodny dla dziecka i zawiera udogodnienia dla mamy (na przykład kosz na zakupy). Ja jestem bardzo zadowolona z kupna.

Raquel
    Gość

Cytat Napisał Gio85 Zobacz post
    Marinka, my też mamy model firmy Graco, tylko że nie Symbio, a Fusio. Widzę, że też jesteś zwolenniczką tej marki. Mi Fusio przypadł do gustu, bo naprawdę estetycznie wygląda, jest lekki i poręczny po złożeniu, mało waży, jest wygodny dla dziecka i zawiera udogodnienia dla mamy (na przykład kosz na zakupy). Ja jestem bardzo zadowolona z kupna.
    Kiedy ja kupowałam wózek dla mojego synka też zwracałam uwagę na jego wage, koszyk tez był istotny, bo gdzie młoda mama ma nosić te wszystkie niezbędne rzeczy? Czasem jednak taki full wypas wózek sporo kosztuje, a przecież to jedyny wydatek młodych rodziców. Zauważyłam, że sporo moich znajomych zastanawia się nad kuponem uzywanych wózków przez ogłoszenia. A ogłoszeń takowych jest cała masa jak choćby gratka. Czy ktoś z Was kupował taki wózek? Ja osobiście miałam mieszkane uczucia nad kupowaniem używanej rzeczy dla mojego synka.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 06-03-15 o 12:20

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

My mamy model Rider firmy Jane - dość popularny, zauważyłam. Bardzo podoba mi się w nim tylne zawieszenie z regulowanym amortyzatorem - pomaga to na różnym, często wątpliwym, terenie - to tak w kwestii technicznej. No i ma bardzo wygodny hamulec ręczny. Super także, że w Riderze jest odwracalne siedzisko - bardzo fajnie zostało to pomyślane. U nas ten wózek sprawdza się jak ulał.
    Ostatnio edytowane przez Błękitna ; 08-08-12 o 00:23

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Błękitna, czy ten Rider jest duży? Bo mam małe auto, a powoli szykuję się do kupna wózka - jestem w 6 miesiącu ciąży. Mąż często wyjeżdża na służbowe szkolenia, więc będę musiała umieć sobie sama radzić ze składaniem i wożeniem tego wózka.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

A dla bliźniaków zna ktoś jakąś furę co można polecić, najlepiej uniwersalną czyli gondolki a później zamiana w spacerówkę.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego tematu

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia