Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23
    Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Jaki wózek dla dziecka?

Potrzebuję Waszej pomocy w kwestii wyboru wózka dla mojego dziecka Na pewno są wśród Was obecni rodzice i macie jakieś swoje typy, doświadczenia itp.

Zamierzam kupić wózek wielofunkcyjny z możliwością założenia gondoli albo spacerówki (+ ew. fotelika, np. Maxi Cosi). Będzie używany w okresie zimowym, więc w grę wchodzą tylko dmuchane koła. No i bardziej po mieście niż w terenie.

Zależy mi na tym, by był dobrej jakości, w miarę możliwości lekki i żeby po złożeniu nie zajmował zbyt wiele miejsca (tak, by w bagażniku jeszcze coś prócz wózka się zmieściło, samochodu kombi nie posiadam).

Słyszałam dobre opinie o markach Mutsy (Urban Rider i 4Rider) i Concord. Nie wiem co myśleć o wózkach Quinny, jedni polecają, inni raczej nie.
    Pooomooocy! Wszelkie opinie mile widziane.

Obserwator
    Mieszka w
    Wrocław
    Siła Reputacji
    0

Ja wybrałabym wielofunkcyjny, z blokadami kół Wygodny przede wszystkim i pojemny. Częściowo wyposażony. Musisz poszukać. Polecam sklepy internetowe.

agro.kaszuby
    Gość

Trzeba samemu pochodzić i dopasować, przez internet wozka wybarc sie nie da.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Tak, temat wózka to zdecydowanie temat rzeka. Co do quinny, to jak dla mnie są mocno przereklamowane, okrutnie drogie no i po prostu nie odpowiadają mi wizualnie. Jak sama szukałam to rozważałam trzy: roan marite, navingtona i jedo. Ostatecznie kupiliśmy navingtona cadeta 3w1 z fotelikiem maxi-cosi. Moje zdanie jest takie ze jednak trzeba wózek obejrzeć, przymierzyć się zobaczyć materiały z jakich jest zrobiony. Każdy ma swoje preferencje i będzie zachwalał, to co nam może się zupełnie nie podobać. Cadet ma jedne koła pompowane a jedne piankowe, i daje sobie rade zarówno w mieście jak i u teściowej pod miastem, ale tak jak mówię zanim kupiłam obejrzałam w sklepie.

Początkujący
    Mieszka w
    Trójmiasto
    Siła Reputacji
    0

My wybraliśmy uniwersalny wózek. Głęboki i spacerowy w jednym. Ale ogólnie nie polecam takich machinerii z gumowymi kołami. Początkowo fantastyczny bajer dla dziecka, ale potem nie sprawdza się na dłuższe spacery...

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Myślę że w sklepie powiedzą jaki będzie najlepszy. Ważne aby był wygodny i bezpieczny.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Wiem, że wybór wózka musi być strasznie trudny zwłaszcza dla piewszego dziecka, ale chociaż sama nie jestem matką, to od wielu rodziców słyszałam że jakby mieli drugi raz kupować wózek to wzieliby używany. Z wózka głębokiego dziecko wyrasta bardzo szybko, a jak rodzi się w zimie to spacery też są ograniczone. Nie wiem na ile to pomoże ale może nie warto tak do końca kupowac za 3 kolcki coś co posłuży tylko parę miesięcy.

Początkujący
    Mieszka w
    Trójmiasto
    Siła Reputacji
    0

re juka: ziarnko prawdy w tym jest

Raquel
    Gość

Ja też jestem zdania, ze warto kupić albo wózek wielofunkcyjny i głęboki i spacerówka na jednym stelażu, albo odkupić używany wózek z ogłoszenia, za niższą cenę można mieć bezpieczne, firmowe cacko.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 06-03-15 o 12:20

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

teraz generalnie sprzedaja juz wozki 2 albo 3 w jednym, my to juz sie nie zastanawiamy czy ma byc godnola czy spacerowka bo to juz standard, wazne by sie zastanowic nad funkcjonalnoscia, czyli np, czy mozna przymocowac do wozka fotelik samochodowy, czy ma raczke do uchwycenia i sciagniecia z kolek, jak sie sklada i zeby kola byly odpowiednio duze wtedy latwiej sie wjezdza i jezdzi po naszych dziurach, no to chyba tyle, a pozniej to juz tylko zeby dobrze sie odzywialo i kosmetyki nie uczulajace, zeby czego tam nie dostalo wiec masa roboty nas czeka juz nie dlugo
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 06-03-15 o 12:20

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego tematu

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia