Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

0 z 1 użytkowników oceniło ten post pozytywnie.

Twoja ocena: Yes No

zwrot podatku za pracę za granicą

Piszę, żeby polecić wszystkim rozliczanie się z podatku za pracę za granicy!
    Po trzech miesiącach otrzymałam, należny mi zwrot dzięki firmie KDF-podatki!
    Polecam i zachęcam bo to bardzo profesjonalna firma!
    Sprawna i serdeczna obsługa!

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Zwykły spam. Normalny kraj z normalnym urzędem podatkowym i tak wyśle Ci zwrot. Ja wyjechałem z Wielkiej Brytanii ponad 3 lata temu bez uregulowania spraw z nadpłaconym podatkiem. 2 miesiące temu przyszedł mi pocztą czek do realizacji. Od czasu powrotu jednak zmieniłem miejsce zamieszkania, a co zabawniejsze nie miałem akurat wtedy stałego (wymeldowany) i ukończył mi się tymczasowy. Sam list dotarł na adres tymczasowy, choć Brytyjskiego Urzędu podatkowego nie informowałem nawet o zmianie adresu zamieszkania na tymczasowy... Nie wiedzieli o nim ode mnie, tylko zapewne z jakichś papierów krążącym między ichnim a polskim (tu miałem zmianę i korzystałem z tymczasowego).

Witka
    Gość

Odp: zwrot podatku za pracę za granicą

Wow, thek to miałeś moim zdaniem fart..
    Swoją drogą, gdyby było tak jak piszesz to po co powstawałaby cała masa firm rozliczających podatki z pracowania zagranicą? No chyba nie po to tylko, żeby zarobić na czymś, co i tak ludzie "ot tak" dostają... Może źle kumam ale nie sądzę. Jak dla mnie to firmy na hasła zwrot podatku Holandia (przykład), Niemcy czy tam inne po prostu w szybkim czasie załatwiają formalności w języku obcym, który jak znasz, to na pewno nie na poziomie "podatkowym"..
    tak myślę
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 30-06-15 o 13:45

Tomasz Sidorowicz
    Gość

Chciałem się podłączyć wraz z moim kolegą. Ja świadczę transport we Wrocławiu natomiast on międzynarodowy i dużo wydajemy na paliwo po za granicami naszego kraju. Moje pytanie czy można jakoś odzyskać podatek VAT z tych rachunków ?
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 30-06-15 o 13:46

iga
    Gość

Na te i inne pytania dotyczące zwrotu podatku w przypadku pracy za granicą odpowiedzą specjaliści z (nieopłaconego i nieoznaczonego marketingu szeptanego), których gorąco polecam.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 19-12-16 o 09:55

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Zgadzam się że otrzyamanie zwrotu to powinna być normalna sprawa...

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia