Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
    Zaawansowany uczestnik
    Mieszka w
    bydgoszcz
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Czy uważasz się za ważną osobę?

Przed drugą wojną światową około 10 % ludzi uważało się za osoby ważne. Pięćdziesiąt lat póżniej ważność osób wzrosła do około 65 %
    Otaczające nas osoby, które uważają się za ważniejsze od innych (np moderator) mają kłopoty z przystosowaniem się do pisanym lub niepisanym zasadom współżycia społecznego. Nie potrafią pójść na kompromis w sytuacjach konfliktowych. U tak ważnego człowieka można wywołać bardzo szybko atak szału.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Dom ja sie uwazam za wazna osobe. Nie rusza mnie komunistyczna czy koscielna propaganda wmawiajaca mi ze jestem nic nie znaczacym smieciem.

Kazdy jest inny i wazny, wiec dziwi mnie ten dosyc niski wskaznik Powaznie to chyba nie poparty zadnymi statystykami.

Moderator musi byc np. po to zeby ludzie nie mogli zniszczyc forum bo to sie da wbrew pozorom zrobic dosc latwo. a np. posty nie skladaly sie z samych przeklenstw. I tak to forum jest raczej 'tolerancyjne' na innych duzej czesci postow juz by nie bylo.

Atak szalu? czy ja wiem? nie mozesz byc pewny jak dana osoba tutaj reaguje na posty, z reszta chyba byoby dosyc dziwne gdyby opinia nieznajomej osoby mogla u kogos wywolac jakies bardziej 'radykalne' uczucia

Co do kompromisow i zasad zycia spolecznego to nie mozna ci nawet wytlumaczyc ze geji sie nie nazywa pedalami, jak juz czegos wymagasz to wypadaloby postepowac tak samo. Poza tym DOM z tego co zauwazylem to uwazasz sie za osobe nieomylna wiec kto tu w ogole mowi o kompromisach :lol:

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

i tu jest pies pogrzebany....w cudzym oku drzazgę....w swoim belki....

Zaawansowany uczestnik
    Mieszka w
    bydgoszcz
    Siła Reputacji
    0

A więc osoby uważające się za ważne nawet najmiejsze bzdury wyprowadzają ich z równowagi.
    Psychologowie twierdzą, że ludzie uważający się za osoby ważne nie potrafią znieść frustracji..
    Uważają się za bardzo ważnych. Są przewrazliwieni na swoim punkcie.
    Z badań psychologicznych wynika, że każdy dąży do stanu zadowolenia. Każdy ważny chce aby racja była po jego stronie. Wszyscy ważni, ważniejsi od innych mają kłopoty z przyporządkowaniem się i określeniem swojej roli społecznej oraz podporządkowaniem się pisanym i niepisanym zasadom.
    Słowa krytyki pod adresem osób uważających się za bardzo ważnych wywołuje u nich ataki szału.
    Cóż to za przynależność do wspólnoty będąc egoistą myślącym tylko o sobie.
    Obok konstytucji są jeszcze prawa o zgromadzeniach publicznych oraz dużo, dużo innych, które również trzeba przestrzegać.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

No jak tu nie pisać o ważności niektórych osób.
    Przeciesz administrator tego forum publicznego jest tak ważny, że może wyrzucić ciebie nie podając przyczyn.
    Myśle, że nie zostałem wyrzucony za pisanie słów niecenzuralnych ale za pisanie treści niezgodnych z linią tego forum. Linią socjalistyczną wg mego zdania chociaż nic tu nie jest określone.
    Ważność tej osoby tak urosła, że nie może pogodzić się z faktem istnienia innej oriętacji politycznej niż socjalizm.
    Masz rację r-mi, że moderator powinien czuwać nad wyrazami ale nie powinien ingerować w temat.
    Jeszcze dużo wody upłynie w Wiśle zanim społeczeństwo mam na myśli to wykształcone naprawdę społeczeństwo zrozumie, że stanowisko i czynności w danym temacie moderatora Kowalskiego nie może być stanowiskiem Kowalskiego moderatora.
    Moderator Kowalski ingeruje w zakresie jego obowiązków jako moderatora i nic więcej. Kowalski wyraża opinię jako Kowalski i nie posługuje się uprawnieniami moderatora.
    W naszym kraju ludzie mają problem z oddzieleniem stanowiska pracy z własnym zdaniem. W większości błędne decyzje podejmowane są dlatego, że podejmujący decyzję myślał własnym interesem niż w zakresie zajmowanego stanowiska.
    Jeżeli ja nie lubię Kowalskiego i jasno to wyrażam to nie mam co liczyć aby Kowalski podjął decyzję pozytywną w mojej sprawie.
    Nic tu nie pomoże, że prawnie decyzja powinna być podjęta szybko i pozytywnie.
    Ważność tej osoby jest tak wielka, że złamie wszystkie prawa aby zemścić się na tobie, bo wydajesz o Kowalskim opinie negatywną.
    Taki Kowalski potrafi do tego włączyć za nasze pieniądze podatkowe innych Kowalskich i Stolarskich z Towarzystwa Wzajemnej Adoracji i oskarżyć ciebie, że to ty atakujesz urząd w którym on pracuje.
    Tu muszę napisać, że DI to małe piwo w tym problemie i w tym kraju.
    Słuchaj i czytaj jak pismaki piszą o Ordynackiej i jeszcze tam innej.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Stefan! Wróciłeś!!! :wink:
    Czy to na pewno Ty?

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Dom (vel Domek vel Super), chyb zostaniesz moim idolem! Nie ma to jak pytać i odpowiadać na własne posty :lol:

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)