Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Styczeń 2012 miesiącem zwolnień

W grudniu 2011 poziom bezrobocia wynosił 12,5 proc., zaś w styczniu 2012 już o 0,8 proc. więcej, czytamy na portalu Money.pl.

Czy Waszym zdaniem jest to problem, czy na dłuższą metę nie należy się tym przejmować?

pijasz
    Gość

W wszystko czynniki sezonowe. Bliżej lata bezrobocie bedzie spadać. Chociaż sporo ludzi zwolnień się boi.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Odp: Styczeń 2012 miesiącem zwolnień

wydaje mi się, że zwolnieniami zawsze powinno się przejmować

Wypowiadanka
    Gość

Odp: Styczeń 2012 miesiącem zwolnień

Idąc za tropem z tematu powinniśmy się teraz martwić, że kończy się rok i za chwilę znów nadejdzie styczeń i znów będą kolejne zwolnienia, czy tak? Tymczasem wcale nie jest tak źle... Powiedziałabym nawet, że sytuacja nie pogorszyła się od zeszłego roku. Nie znam danych statystycznych, ale z tego, co widzę po mojej pracy, to można wnioskować, że firma radzi sobie całkiem nieźle. Gdyby tak nie było, pracodawca nie organizowałby nam imprez integracyjnych, a jednak to robi. Myślę, że w nas, Polakach, jest zakorzeniona jakaś taka skłonność do panikowania i zamartwiania się na zapas. Życzę wszystkim powodzenia w pracy i oby nie likwidowali Waszych etatów!
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 02-07-15 o 18:14

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego tematu

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia