Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25

Mieszka w
    Wrocław
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Odp: Problem z dłużnikiem... czy udać się do firmy windykacyjnej?

Nasza kancelaria specjalizuje się w sprawach takiego typu. Mamy niezawodne sposoby, które pomagają w takiej sytuacji ściągnąć należność nie niszcząc kontaktu z dłużnikiem. Proszę o kontakt 535120605

Początkujący
    Mieszka w
    Olsztyn
    Siła Reputacji
    0

Ściąganie długów przez komornika lub firmę windykacyjną opłaca się przede wszystkim firmie ściągającej. Wydaje mi się, że zawsze lepiej spróbować się dogadać lub pogodzić się ze stratą i zatruć komuś życie "nasyłając" windykatora.

Początkujący
    Mieszka w
    Karpacz
    Siła Reputacji
    0

Do

Często nie można się już dogadać. Odpuścić? To może oznaczać TWÓJ koniec. Dlaczego masz "tonąć" przez jakiegoś oszusta

Początkujący
    Mieszka w
    Wrocław
    Siła Reputacji
    0

Odp: Do

Pogodzić się ze stratą i samemu "utonąć"? Tylko dlatego, że nieuczciwy kontrahent chce się wymigać od płacenia swoich zobowiązań? Komornik, windykator czy wierzyciel nie są źli - chociaż tak się utarło w Polsce. ZŁY może być dłużnik, który nie chce płacić swoich długów.
    Ostatnio edytowane przez Fast Law ; 09-01-14 o 12:11

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

W takiej sytuacji polecam Kancelarię Voletni z Sosnowca. Ja korzystam z ich usług od kilku miesięcy i nigdy się na nich nie zawiodłem. Potrafią skutecznie ściągnąć należności od kontrahentów i to bardzo często na etapie polubownych negocjacji. Kancelaria ma w swojej ofercie również usługę wywiadu gospodarczego - można się w ten sposób zabezpieczyć na przyszłość przed nieuczciwymi klientami lub kontrahentami.

Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał modliszka1 Zobacz post
    witam,

mam bardzo delikatny problem. sprawa dotyczy jednego z moich kluczowych dostawców. Jest z nim troche utrudniony kontakt, nie zapłacił faktur- są już wymagalne. co plecilibyscie mi zrobić w takiej sytuacji, czy należy teraz zlecić sprawę do windykatora? przyznam, że zależy mi na utrzymaniu dobrej relacji z kontrachentem... pod warunkiem, że będzie to możliwe...

z góry dziękuję za odpowiedź.
    Witam, miałem podobna sytuację, głupio mi było oddawac sprawę do windykacji, ale kolega polecil mi Północno Wschodnie Centrum Odszkodowań i Windykacji. W rozmowie zastrzegłem ,ze jest to moj wazny dostawca, obiecali ,ze załatwią sprawę delikatnie i tak też się stało. Pieniązki odzyskałęm a wspołpraca z moim dostawca uklada się nadal pomyślnie. Pozdrawiam

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

W tych czasach wynajmowanie windykatorów to niestety konieczność. Też z ich pomocy korzystam. Jestem przedsiębiorcą i kontrahentów mam sporo. Część z nich jest niestety nieuczciwa i muszę siłą wydzierać pieniądze, które mi się należą... Przykre, ale prawdziwe. Obecnie współpracuję z Koksztysem, który pomaga mi nie tylko w prowadzeniu firmy, ale także właśnie w windykacji.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 06-03-15 o 11:17

Jeśli dłużnik nie reaguje na wezwania do zapłaty to oczywiście, że TAK. Skoro nie płaci to dalsza współpraca nie jest wskazana. Dzięki firmie windykacyjnej sprzedaj wierzytelności, a odzyskasz pieniądze. Ja już trzy sprawy zleciłam firmie Ancora Finanse, którzy odzyskali moje pieniądze od dłużników.

Początkujący
    Mieszka w
    Zagórze
    Siła Reputacji
    0

Dłużnicy to tacy głupi ludzie.. Zamiast załatwiać jakoś polubownie i rozłożyć sobie na raty to w windykację się pakują bo nie płacą ani nawet się nie kontaktują..

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał julia5 Zobacz post
    Jeśli dłużnik nie reaguje na wezwania do zapłaty to oczywiście, że TAK. Skoro nie płaci to dalsza współpraca nie jest wskazana. Dzięki firmie windykacyjnej sprzedaj wierzytelności, a odzyskasz pieniądze.
    Dlatego ja uparcie będę twierdził, że lepiej zapobiegać niż leczyć. Wszyscy wiemy, że kontrahent, który nie będzie chciał spłacić swoich zobowiązań znajdzie się na pewno w każdej firmie (i to pewnie nie jeden), dlatego lepiej nawiązać współpracę z kancelarią prawno-windykacyjną, bo otrzymamy choćby pieczęć -straszak na fakturach. Już samo to wiele daje A w razie problemów szybko można podjąć odpowiednie kroki
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 06-03-15 o 11:17

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia