Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 73
    Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

no nie przesadzajmy nie wszystkie firmy bankrutuja, dawniej nie widzialo sie tylu wypasionych bryk co teraz, ktos tam musi zawyzac ta srednia krajowa kosmetyczka Opole
    dobra kosmetyczka Opole
    dobry Salon kosmetyczny w Opolu

Początkujący
    Mieszka w
    Polska
    Siła Reputacji
    0

dawanie pieniedzy

Jeżeli chcecie kogoś zniszczyć albo zniewolić albo odebrać suwerenność to dajcie mu pieniądze Proszę policzyć ile było w Polsce przedsiębiorstw przed przystąpieniem do UE jakie mieliśmy długi a co mamy teraz a przecież dostaliśmy miliardy euro dotacji ? gdzie się podziały i kto spłaci długi?

Początkujący
    Mieszka w
    Polska
    Siła Reputacji
    0

skąd pieniądze abrakadabra

Polak pojechał do kolegi do Francji patrzy a tu piękna chata samochód dacza jak sie tego dorobiłeś pyta zaskoczony podejdź do okna widzisz tą autostradę? to ja ją budowałem
    Francuz przyjeżdża do Polski z rewizytą patrzy a tu piękny pałac jezioro samochody jak się dorobiłeś tego majątku pyta zaskoczony? podejdź do okna mówi Polak widzisz tą autostradę nie odpowiada Francuz

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

czyli pieniadze biora sie z pracy, pod warunkiem, ze chcesz spokojnie spac a bez pracy jak chcesz sie wciaz baz, ze w koncu zapuka abw i zapyta dlaczego zamiast autostrady tutaj stoi twoj dom, nefretete Opole strony www Opole

Początkujący
    Mieszka w
    Polska
    Siła Reputacji
    0

spokojny sen

znajomy lekarz specjalista w swej dziedzinie wybudował piękny dom
    nad brzegiem jeziora
    Jego dorosły syn wybrał się na zabawę swoim samochodem poznał świetną dziewczynę po zabawie postanowił odwieść ją o domu po drodze zatrzymała ich policja do kontroli policjant sięgnął za siedzenie i znalazł narkotyki U lekarza zjawił się prokurator "podoba mi się Pana dom chyba że woli Pan aby syn siedział za narkotyki"
    Ja marzę o tym żeby można było uczciwie pracować i spokojnie spać ale w tym kraju to jest niemożliwe żeby spokojnie spać trzeba być bezdomnym żebrakiem albo być całkowicie pozbawionym świadomości

Mam pytanie kiedyś gdy była budowana autostrada Świecko -Świebodzin Polak pracujący w Ameryce postanowił wybudować przy niej restaurację uzyskał wszystkie zezwolenia zjazdy itd Przed ukończeniem budowy zjawił się u niego przedstawiciel? i powiedział że jeżeli chce zrealizować plany musi go wziąć jako wspólnika Polak się nie zgodził Do pilnowania inwestycji zatrudnił bardzo uczciwego inżyniera
    Gdy będąc w stanach nie mógł się z nim skontaktować zaniepokojony wrócił do kraju okazało się że wszystko zostało sprzedane a jego inżynier został zamordowany gdy zgłosił się na policję okazało się że on też nie żyje jakaś kobieta przechodziła koło posterunku i powiedziała że Pan nie żyje stwierdził policjant przecież ja żyję to niech Pan to udowodni !! i teraz moje pytanie co się stało z Polakiem czy wyjechał do Stanów?

Ja znam sprawę jakby od środka, ale pozwólcie, że nie będę się chwalił szczegółami. I z tego "środka" widać wyraźnie - większość firm, które znałem upadła, bo ich właściciele nie byli kompletnie przygotowani do ich prowadzenia. Pani w urzędzie pracy dała dofinansowanie na rozpoczęcie działalności po krótkiej rozmowie z innym urzędnikiem - doradcą zawodowym - który pyta zawsze o takie pierdoły, że głowa boli. No sory, ale nie da się na konkurencyjnym rynku (czyli na większości) rozwinąć firmy jeśli się jest tylko dobrym w tym, co się oferuje, np. - z mojego podwórka - projektuje strony www./ Trzeba umieć je jeszcze sprzedać, ale:
    - tego na początku nikt nie wie - i zanim się dowie i nauczy, firma z dofinansowania upada
    - nikt w urzędzie nie pyta: skąd masz zamiar mieć klientów. Skąd oni mają wiedzieć jakie umiejętnosci sa potrzebne do prowadzenia firmy, jeśli oni są urzędnikami, czyli pracują w instytucji, która z wolnym rynkiem ma mało wspólnego?

xplus
    Gość

Problem chyba leży w słabym przygotowaniu młodych do reali tego świata. Dlatego proponuje edukacje finansową z podstawami budowania biznesu. Nie ma tego w szkołach a szkoda.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

@xplus a jaka to edukacje proponujesz, moze sam bym sie zapisal
    @mkrawczykowski "I z tego "środka" widać wyraźnie - większość firm, które znałem upadła, bo ich właściciele nie byli kompletnie przygotowani do ich prowadzenia" nieraz sie dziwilem gosciowi jak moze prowadzic firme a jednak prowadzil, czasmi niektorzy maja slepe szczescie bo jak nazwac szefem kogos, ktoremu pracownicy mowia co ma zrobic, a wierzcie mi takie przypadki mialem.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

jest tak jak piszecie od jakiegoś czasu obserwuje że nasze państwo jest coraz bardziej zadłużone i tym samym coraz trudniej jest sprzedawać cokolwiek, ponieważ ludzie nie mają pieniędzy. wszyscy chcą tanio i dobrze, a firmy z jednej branży konkurują cenami co w efekcie niszczy ich samych.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

W tym roku upadnie 878 firm w naszym kraju

878 firm zakończy działalność w tym roku - prognozuje Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych. W porównaniu z ubiegłym rokiem to 1/5 więcej. Są to głównie duże spółki prawa handlowego, ale coraz częściej na ogłoszenie upadłości decydują się małe, jednoosobowe firmy. Tylko w lipcu upadło 70 przedsiębiorstw.

Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych szacuje, że tempo wzrostu gospodarczego w tym roku obniży się do 2,7 proc., a wskaźnik rentowności obrotu netto firm spadnie do 3,8 proc. Przy takich założeniach, ekonomiści spodziewają się, że w tym roku upadnie więcej przedsiębiorstw niż w 2011.

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul...w-naszym-kraju

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego tematu

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia