Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 73
    xplus
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Na początek proponuję zapoznanie się z artykułem na tym blogu. Polityka prowadzi do zniszczenia naszej gospodarki i niedługo będziemy pracować za przysłowiową kromkę chleba. Tylko opamiętanie sie ludzi i edukacja finansowa może przynieść efekty
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 09-07-15 o 09:11

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

@xplus, fajne teksty i ... czesto faktycznie tak jest jak napisano, czekac tylko kiedy wszyscy, ktorzy to zrozumieja, umowia sie i zrobia jakas rewolucje

xplus
    Gość

Mamy trochę czasu do następnych wyborów więc może warto rozpowszechnić pomysł na rewolucje i ją zrobić. Ale trzeba by maxymalnie zapoznac ludzi z tym planem

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Jak chcesz to zrobić?

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Pozycja 69 mowisz ... problem w PL jest taki, ze ci, ktorzy dorwa sie do wladzy, jak pokazuje zycie, nie wazne co mowili przed wyborami, po wyborach i tak robia co innego. Expoze donka z 2007 r, obnizymy podatki i bedziemy dazyc do obnizenia innych obciazen dla obywateli i co z tego mamy, podatki i inne obciazenia ida wciaz do gory. Wiec niestety rozwiazaniem nie jest wybranie tych od pozycji 69 bo zapewne nic nie zrobia a ich doradcy zrobia to po swojemu, wiec jak zwykle, bedzie, ze chcieli dobrze a wyszlo jak zawsze ...
    Jedynym rozwiazaniem bylo by dojscie do wladzy ludzi, ktorzy sa tak mocno przekonani, ze obnizenie podatkow i innych obciazen, zwiekszy zasoby portfela i rozrusza gospodarke, iz zdecydowaliby sie na taki krok pomimo, ze cyferki pokazywalyby, ze wplywy do budzetu spadna. Ja bym tak zrobil, obnizylbym podatki, oplaty itp. biznes przyszedl by do PL, zmienilbym zasady wyprowadzania pieniadza z kraju, bo ostatni przyklad ... dlaczego uefa byla zwolniona z zaplacenia podatku w PL? albo zarobki bankow.... tez wychodza sobie gdzies tam, podobnie sieci supermatketow, najpierw ulga a pozniej transfery.
    Oczywiscie mnie nie wybierajcie bo jak bym sie dorwal do wladzy do moglyby mi klapki na oczy opasc i bym wam podwyzszyl podatki. Takie klapki, nie wiem czy wiecie sa automatycznie instalowane kazdemu, kto przekroczy progi na wiejskiej. No nie bez powodu nazywa sie to wiejska, bo jak chlop sciagnie konia kupionego gdzies tam do siebie na wioske to co mu robi by dobrze pracowal? - zaklada mu klapki na oczy.

xplus
    Gość

Klapki na oczy zakłada się po to żeby koń widział tylko przed sobą a nie po bokach i nam tez by sie to przydało. Widzimy wszystko po bokach a nie widzimy własnych dróg. Naprawianie nalezy zacząć od siebie, zbojkotować koncerny chemiczne, farmaceutyczne i paliwowe. Są odpowiednie sposoby żeby zyc bez uzależnienia od nich. Do tego zlikwidować zadłużenie robione niezgodnie z Konstytucją a to sie przełoży na zmniejszenie podatków

Początkujący
    Mieszka w
    Myszków
    Siła Reputacji
    0

To przykre, a to jeszcze nie koniec, kulminacja wg. prognoz ma nastąpić w 2013 roku. Jak rząd nic nie zrobi, setki firm upadnie, tysiące ludzi stracą pracę.

---------------
    Pozdrawiam,
    Specjalista SEO Mariusz Kołacz
    Więcej informacji o mnie znajdziesz tutaj.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz Kolacz ; 25-06-14 o 14:28

xplus
    Gość

I dlatego moja propozycja edukacji finansowej, spróbujmy dołączyć do bogatych, którzy zarabiają bez różnicy czy jest kryzys czy prosperita. Przejdźmy na strone Biznesu i Inwestora póki jeszcze troche czasu zostało

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Niestety mamy takie przepisy jakie mamy. Wiele firm jest też zakładanych przez osoby, które straciły pracę na etacie i nie mogą znaleźć innej, występowały o dotację czy to z UP czy UE i startowały w biznesie. Fajnie, że brały sprawy w swoje ręce i jednocześnie szkoda, że im się nie udało.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Te statystyki nie uwzględniają małych firm, ale to dopiero padają jak muchy. wszystko przez wysoki ZUS i chory system prawa pracy i podatkowy.

W Polsce prowadzenie biznesu to albo dla hazardzistów albo patriotów.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego tematu

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia