Strona 4 z 8 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 73
    xplus
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Patrioci poszli do sejmu ( obciąć diety zobaczymy ilu ich naprawdę jest) a tak naprawdę potrzeba IQ finansowego żeby prowadzić biznes.
    Nie mówię o DG bo to jest praca na etacie tylko z większym zaangażowaniem i niższą płacą

Witka
    Gość

Nic dziwnego, że padają - nikt im nie wytłumaczył jak trudne są realia prowadzenia firmy.
    Niestety...
    Tylko bezsensowne wydawanie kasy z dotacji na "start"

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

wlasnie w onecie pisza jak to po 40tys bedzie dla tych co siedza na bezrobotnym od kilku lat bo sa tacy przedsiebiorczy, ze nie sa w stanie znalezc pracy i dla tych po 50-ce czyli tych ktorzy nie dostosowali sie do zmieniajacego sie rynku i wypadli z obiegu. Ani pierwsi ani drudzy nie sa w stanie wykorzystac tych pieniedzy, kuzyn dostal bezzwrotnie kase, kupil sobie najdrozszego laptopa, iphona i cos tam jeszcze, obowiazek prowadzenia dzialalnosci przez okreslony czas spelnil i zamknal dzialke, zaczyna mnie to juz wszystko wku...iac

xplus
    Gość

Cytat Napisał abrakadabra Zobacz post
    wlasnie w onecie pisza jak to po 40tys bedzie dla tych co siedza na bezrobotnym od kilku lat bo sa tacy przedsiebiorczy, ze nie sa w stanie znalezc pracy i dla tych po 50-ce czyli tych ktorzy nie dostosowali sie do zmieniajacego sie rynku i wypadli z obiegu. Ani pierwsi ani drudzy nie sa w stanie wykorzystac tych pieniedzy, kuzyn dostal bezzwrotnie kase, kupil sobie najdrozszego laptopa, iphona i cos tam jeszcze, obowiazek prowadzenia dzialalnosci przez okreslony czas spelnil i zamknal dzialke, zaczyna mnie to juz wszystko wku...iac
    Dokładnie i jeszcze zabezpieczenia, miałem szczęście brać udział w projekcie gdzie dawali 40 tys. nawet się załapałem ale dwóch zyrantów po min 2 tys. dochodu było nie do przejścia. Dostali ludzie którzy mieli bogatych krewnych lub zabezpieczenie bankowe. Jeżeli miałbym zabezpieczenie bankowe na taki kredyt nie musiał bym szukac na dofinansowanie swojego pomysłu

Początkujący
    Mieszka w
    wrocław
    Siła Reputacji
    0

to pytanie - jak odsiać tych ludzi którzy sobie "poradzą" i tych, co na pewno "nie poradzą" - nie każdy czterdziestolatek jest niedostosowany do kapitalistycznych realiów, nie przesadzajmy.
    takie uroki demokracji, że dotacje może dostać każdy, kto porządnie przygotuje swój wniosek.

xplus
    Gość

To nie demokracja to takie czasy, ale nie dostają wszyscy

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Male firmy padaja obecnie bo... biora dotacje na 2 lata a potem padaja hehe a wymogiem przy dotacji jest prowadzenie DG przez 2 lata, aby jej nie zwracać.

xplus
    Gość

I tak właśnie marnotrawione są pieniądze, przy okazji organizatorzy obławiają sie na szkoleniach, które tak naprawdę nic nie wnoszą

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Odp: Firmy padają jak muchy

Stety albo niestety nie dostają wszyscy.Zdecydowanie powinny takie dotacje być bardziej wyselekcjonowane ale w większych kwotach aby faktycznie osoby z motywacją i pomysłem mogły otrzymać pieniądze. Druga sprawa... marnotrastwo pieniędzy przez Państwo Polskie (Urzędy skarbowe+ZUS+NFZ). Tragedia

xplus
    Gość

Odp: Firmy padają jak muchy

Dużo racji marnotrawienie pieniędzy na bzdety, musze kupić tylko to co mi narzucają i nie ważne czy mi sie to przyda czy nie

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego tematu

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia