Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29

Temat: pobieraczek

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Odp: pobieraczek

Dziwi mnie fakt, że podczas rejestracji na takim serwisie ludzie podają swoje prawdziwe dane osobowe.
    Wygląda to tak jakbym wszedł do sklepu przedstawił się a potem wziął z niego jakiś towar nie płacąc i po jakimś czasie przychodzi do mnie informacja że owszem możesz brać produkty z mojego sklepu lecz płać abonament.

Przecież ludzie rejestrując swoje konta na pobieraczku nie robią tego żeby dołączyć do społeczności ludzi zarejestrowanych na tym portalu tylko w większości, żeby ściągać nielegalnie treści które są tam umieszczane czy się mylę??

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Ja tam się zarejestrowałem praktycznie na samym początku jak narodził się pobieraczek, i co niv mi nie zrobili. bombardowali mnie dziwnymi różnymi meilami,a było to z 4-5 lat temu . Denerwowały mnie te meile, to założyłem filtr, i po kłopocie . Nie miałem żadnej sprawy w sądzie , nic mi nie zrobili, i wam też nic nie zrobią .
    Oni zwyczajnie straszą , i jak złapie się jakiś naiwniak, to wpłaca im pieniądze

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Bo nie trzeba nic robić, na tym portalu rejestruje się oczywiście tak jak wszędzie masa ludzi, których nie czyta regulaminu klikamy tylko akceptuj i korzystamy z serwisu to normalne ale ktoś stwierdził że można na tym zarobić i stworzył sobie pobieraczka. Co ciekawe nie zaczęli od małych kwot tylko od razu z grubej rury prawie 100 zł. Serwis zarabia tylko i wyłącznie na przestraszonych dzieciach albo naiwnych ludziach, którzy w panice przed sprawą w sądzie płacą i chcą mieć spokój. Ja nie zrobiłem tam konta ale wielu znajomych i owszem po paru tygodniach przyszedł im mail trochę się na początku zestresowali potem pośmiali i zostawili nic nikt nikomu nie zrobił bo im nie opłaca się iść do sądu o marne 100 zł. Koszty byłyby większe od wygranej kwoty... A więc nie płaćcie i korzystajcie

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Hmm... wydaje mi się też, że nie każdy posiada nazwijmy to cyfrową intuicję i niektórzy z góry potrafią ocenić czy jakaś strona jest dobra, czy zła... inni natomiast w ogóle tego nie rozróżniają. Przykładem takiej osoby jest mój tata - wchodzi na każdą stronę, rejestruje się gdzie popadnie, klika w dziwne reklamy... a później "dziecko, bo coś ściągnąłem, co mam teraz zrobić". Nie wiem czym to idzie...

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Mnie najbardziej dziwi to, że choć o pobieraczku jest i było głośno to ludzie nabierają się na te same numery. Powstał serwis plikostrada i znowu jest ten sam problem. Tutaj jest artykuł o tym. Podobna szata graficzna, podobny regulamin i podejrzewam, że ci sami właściciele...ale tym razem zarejestrowali firmę w emiratach arabskich.

joonek9
    Gość

Zawsze się znajdą ludzie którzy chcą zarobić na naiwności innych, a jak widać takich nie brakuje.

Początkujący Avatar MarekAD78
    Mieszka w
    Mosina
    Siła Reputacji
    0

ludzie czytajcie co akceptujecie, umowę z bankiem też podpisujecie na ślepo?

Piotr Benet
    Gość

Pobieraczek to jedna wielka ściema - niestety takich przypadków w necie jest zdecydowanie więej.

simian raticus
    Gość

Ja tam wole p2p! DC++ und eMule and Ares i Bearshare i uTorrent!

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia