Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29

Temat: pobieraczek

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Question pobieraczek

Witam

Jestem poraz pierwszy na tej stronie ,jesli natemat nieprawidlowy weszlam to przepraszam.Prosze panstwa potrzebuje pomocy.Zarejestrowalam sie nie umyslnie na stronie pobieraczek.Po pewnym czasie przyslali mi maila,ze przygotawali dla mnie pakiet platny za 94,80zl.i ze podpisalam umowe co nie jest zgodne z rzeczywistoscia.Na dres domowy nie otrzymalam zadnej pisemnej wiadomosci Przed tygodniem otrzymalam maila straszeniem mnie sadem,windykacja,komornikiem jestem juz tym wszystkim ze stresowana.Mimo nie podpisania umowy napisalam odstapienie od umowy i wyslalam listem poleconym do firmy,ktora miesci sie w Sopocie.Jeszcze raz blagam o pomoc co mam robic.
    Krysia

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Sprawa , którą opisałaś ... hmm załączam linki do stronek gdzie jak mniemam możesz otrzymać pomoc w sprawie pobieraczka ... [to oszukańcza firma !] ...

a oto linki :

http://www.goldenline.pl/forum/14820...ez-pobieraczka

http://forum-opinie.se.pl/showthread...raczek5-opinie

a ten link szczególnie polecam

Rezygnacja z usługi Pobieraczek bez konieczności zapłaty - Forum Prawne

http://forumprawne.org/prawo-cywilne...i-zaplaty.html

... i życzę powodzenia ...

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Na portalu pozywamy-zbiorowo.pl rozpoczęła się organizacja pozwu zbiorowego przeciwko firmie prowadzącej stronę Pobieraczek.pl. Pozew zostanie złożony, jeżeli do grudnia znajdzie się 100 osób, które przystąpią do grupy powodów.

A to z GP:

Ważny wyrok dla internautów: sąd podtrzymał wczoraj karę 239 tys. zł dla serwisu Pobieraczek.pl. Przed jego właścicielami nowa bitwa – internauci mają gotowy pozew zbiorowy.

http://serwisy.gazetaprawna.pl/porad..._zbiorowy.html

Może to Ci pomoże ...? Tak myślę ...

Mam ten sam problem i nie wiem co mam zrobic.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał michal88 Zobacz post
    Mam ten sam problem i nie wiem co mam zrobic.
    po prostu wejdź na linki , które podałam ...

śmiało , nie gryzą ... odwagi ...

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Też miałam ten problem. I wiecie co? nie zrobiłam absolutnie nic. Zignorowałam ich meile i to wszystko. Po trzeciej wiadomości najwyraźniej doszli do wniosku, że nic im nie zapłacę. To było ok. roku temu. Nie bójcie się, bo oni tylko straszą i to wszystko co mogą zrobić

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

pobieraczek = BUMERANG ...

Milczenie jest najpotężniejszą bronią ZŁEGO...

Maurice Magre:Tuluzańska Krew

toteż nie należy milczeć , należy dobić łobuza ...
    Ostatnio edytowane przez rebecca2001 ; 01-06-12 o 15:45 Powód: retrospekcja

pobieraczek

osobiście radziłabym napisać im meila, ja wystosowałam takiego

Dnia 4.05.2012 r dostałam wezwanie do zapłaty 94.80 zł z portalu "pobieraczek.pl" . Jako iż jestem osobą niepełnoletnią, która nie zarabia na siebie i nie ma z czego zapłacić tej kwot, nie zrobię tego.
    Nawet już nie z powodu wymienionego wyżej. Czuję się oszukana, dlaczego mam płacić za stronę, z której nie korzystałam? Jako właściciele portalu wprowadziliście konsumentów w błąd reklamując swoje usługi jako "10 dni pobierania za darmo" , UOiK nałożył na Was kare ponad 250 tyś zł, odwołaliście się od ich decyzji a więc akta zostały przekazane do sądu. Niestety termin rozprawy nie został wyznaczony, a szkoda. Nie mam zamiaru płacić oszustom, który naciągają ludzi w jakże żałosny i śmieszny sposób - strasząc ich. Osobiście dla mnie jak i większości oszukanych przez Wasz portal ludzi, jesteście niepoważni. Straszycie 13 - nastoletnie dzieci, iż zostaną pozbawione wolności od 6 miesięcy do 8 lat, za podawanie fałszywych danych osobowych. Mając prawników i trochę jakiej kol wiek wiedzy na ten temat, powinniście widzieć, że umowa nie podpisana na "papierze" (z podpisem osoby, która zgadza się na warunki) jest nieważna btw. nie istnieje! Chciałam nadmienić kwestie tego, iż zamieszczane przez portal "pobieraczek.pl" utwory, gry oraz filmy są nielegalne, więc jak możecie zrobić sprawę w sądzie o niewywiązanie się umowy (której oczywiście prawnie nie ma) niezapłacenie abonamentu za 12 miesięcy? Mam wrażenie, że zawiadomienie pisanie przez nijakiego Marka Jaworskiego zostało skomponowane z ręki dziecka na poziomie podstawówki. W piśmie podaliście adres IP, który nie zgadza się moim. Podajecie go dla picu, aby internauci się przestraszyli Waszych gróźb? ile spraw odbyło się w sądzie za niezapłacenie abonamentu? Więc bardzo proszę o niewysyłanie mi bezsensownych maili oraz wezwań, w których straszycie sądem, windykacją, oraz komornikiem nie zapominając o Krajowym Rejestrze Dłużników, które tylko Was ośmieszają w oczach osób poniżej 18 roku życia. Nurtuje mnie jeszcze tylko jedna kwestia, dlaczego podanie telefony w wezwaniu milczą, są zajęte? pewnie nigdy się tego nie dowiemy, ale możemy się domyślać, że są podane dla picu, i niby pomocy w rozwiązywaniu spraw z Waszym portalem. W przypadku dostanie przeze mnie kolejnych maili bądź wezwań udam się do odpowiednich służb, które zajmą się tą sprawą, a ja nie będę musiała tracić swojego cennego czasu na pisanie maili, w których próbuję uświadomić, że Wasz portal działa bezprawie i powinien zostać już dawno usunięty. Jeżeli to nie podziała jestem w stanie skonfrontować się z Państwa prawnikiem oraz moim adwokatem"

Początkujący
    Mieszka w
    internet
    Siła Reputacji
    0

O kurcze pieczone jak czytam to jakaś masakra z tym portalem pobieraczek pl współczuje i życzę powodzenia w załatwienia tego wyłudzenia
    Ostatnio edytowane przez mirek1221 ; 22-06-12 o 13:23

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

tyle się już o tym słyszało i mówiło od dawna, nawet w tv były reportaże, a mimo to nadal są ludzie, którzy się na to nabierają...
    dopóki społeczeństwo nie zmądrzeje i nie zacznie czytać to nie ma na takich cwaniaków rady.
    tak czy siak współczuje i życzę powodzenia w walce z tymi oszustami
    Ostatnio edytowane przez mietek ; 20-07-12 o 14:24

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia