Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Problem z klawiaturą.

Mianowicie mam pewnien problem z klawiaturą od 2 dni.
    W grach komputerowych takich jak, np. Team Fortress 2, CS i wszystkich innych gdzie poruszamy się za pomocą "wasd"
    klawiatura dziwnie się zachowuję.
    Przedtem nie było tego problemu, ale nagle się pojawił.
    Otóz to, moja klawiatura zacina,opóźnia moje ruchy. Załóżmy, że biegne w lewo i zmieniam kierunek na prawo,
    to zanim kierunek ten się zmieni moja postać sama zmierza w lewo jeszcze przez jakiś urywek czasu.
    Czasami 1 sekunda czasami nawet z 3. Można to porównać z efektem chodzenia po lodzie. Po prostu czuje się jakby moja postać się
    ślizgała, co znacznie utrudnie mi grę.

Nie wiem czy może to mieć coś wspólnego, ale ostatnio kupiłem nową myszkę MaxTrack Trust.
    Właśnie od tamtego czasu podpięcia tej myszki występuję takowy problem.

Napewno wykluczone są "lagi". Mój ping sięga do 30, a FPS'y nie spadają poniżej 50 w masowym zamieszaniu.

Jakieś pomysły ?

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Tylko w tych grach ? Klawiatura nie jest zasyfiona ? Przewodowa, bezprzewodowa ? USB ?

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Klawiatura USB, Logitech Ultra-Flat Keyboard. Jest w miarę nowa i czyściutka. Problem występuje w każdej grze na silniku valve z tego co zauważyłem. Ogólniej w grach gdzie poruszam się właśnie "wasd". Wątpie, żeby to był problem gry, skoro dotychczas wszystko było w porządku nagle miało się coś zepsuć?

Pokombinuję. Jak ktoś może jakoś pomóc, proszę pisać cokolwiek ^^.

Kolejna rzecz. Przy zmianie chodzenia na strzałki, czy inne kombinacje klawiszy chodzenie nadal się zacina. Odkryłem kolejną rzecz.
    Mianowicie podczas skoku w takich właśnie grach nie mogę zmieniac kierunku lotu podczas skoku. Nie wiem czy ktoś wie co to jest "Bunnyhop", aktualnie to nie działa. Poprostu jak wyskocze, to moja postać jakby się zacinała i leci prosto aż spadnie.
    Pierwszy raz spotykam się z takim zjawiskiem i nie mam bladego pojęcia o co chodzi.

Kolejna sprawa. Nawet w innych grach, gdzie wymagana jest tylko myszka, gdy używam klawiatury do jakichś czynności, to pierwsza czynnosc wystepuje odrazu, a druga juz ma lekkie opoznienie.
    Wygląda to mniej więcej tak: "qew = q 1 sekunda e 3 sekundy w", a klikam wszystkie klawisze natychmiastowo jeden po drugim.
    Ostatnio edytowane przez MaziJoker ; 21-02-12 o 16:07

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Mam kilka teorii:
    - coś nie tak z HDD,
    - coś nie tak z gumkami pod klawiszami,
    - coś nie tak ze sterownikami, czy innym oprogramowaniem, samymi grami.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia