Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
 1. #1
  Początkujący
  Dołączył
  October 11
  Postów
  8
  Siła Reputacji
  0


  Twoja ocena: Yes No

  Zarządzanie firmą przez Internet

  Wydaje mi się, że to temat, nad którym przedsiębiorcy mogą się poważnie zastanowić, a w dodatku będą robić to coraz częściej z racji procesu informatyzacji biznesu. Co Wy o tym myślicie? Kojarzycie programy do zarządzania przedsiębiorstwem przez przeglądarki internetowe? To chyba jeden z najprostszych, najszybszych i najwygodniejszych sposobów, a technologie pozwalają na wybór usług z tej dziedziny, które będą dla nas najlepsze. Przede wszystkim mam tu na myśli cloud computing, który coraz częściej proponuje ciekawe rozwiązania dla biznesu. Jak myślicie, czy polskie firmy są na to przygotowane? W końcu różni się to od tradycyjnego zarządzania firmą.

 2. #2


  Twoja ocena: Yes No

  Zarządzanie online firmą

  Zarządzanie online firmą jest teraz chyba najwygodniejszą opcją dla przedsiębiorcy. Mówię to z własnego doświadczenia, ponieważ już kilka lat prowadzę firmę w branży IT. Bardzo często zdarza mi się być poza biurem i możliwość dostępu do danych firmy przez przeglądarkę internetową jest bardzo wygodne i praktyczne. Ostatnio nawet już nie zabieram ze sobą laptopa, ponieważ kupiłem smartphone (model: HTC One X), który ma bardzo duży wyświetlacz i teraz wszystko (np. poczta, dokumenty, Internet, programy biznesowe itp.) mam "pod ręką" w telefonie przez 24h. Naprawdę super sprawa mieć dane firmowe "w chmurze".

 3. #3
  wielkibrat
  Gość


  Twoja ocena: Yes No

  Odp: Zarządzanie firmą przez Internet

  Jest taki program, z którego korzysta się pod przeglądarką. Chodzi o ten - (spam) Korzystasz online, tak więc nie ma ryzyka utraty danych z komputera. Poza tym, jest to na tyle funkcjonalne rozwiązanie, że zwalnia pracodawcę z wielu obowiązków. Po prostu wiele czynności kontrolnych, nadzorczych wykonywana jest całkowicie automatycznie.
  Ostatnio edytowane przez wolf ; 01-03-15 o 14:34

 4. #4
  Misia
  Gość


  Twoja ocena: Yes No

  Odp: Zarządzanie firmą przez Internet

  Zawsze sobie obiecuję, że zacznę robić kopie zapasowe danych i zawsze kończy się na dokładnie tym samym. To nieodpowiedzialne, ale nieodpowiedzialna jest również większość Polaków ;/ Dlatego fakt, że zorganizowali program online jest ok. Pewnie zrobili to ze względu na piractwo, ale dla zwyczajnego zjadacza chleba również będzie to przydatne rozwiązanie.

 5. #5
  wielkibrat
  Gość


  Twoja ocena: Yes No

  Odp: Zarządzanie firmą przez Internet

  Po prostu tak jest - człowiek sobie wmawia, że będzie coś robił, a później nigdy tego nie robi. A sprawa jest poważna - przecież sprzęt się psuje i można w kilka chwil stracić wszystko na co się pracowało latami. Dlatego coraz więcej umieszczam na wirtualnych serwerach.

 6. #6
  Misia
  Gość


  Twoja ocena: Yes No

  Odp: Zarządzanie firmą przez Internet

  Według raportów większość firm nie robi kopii zapasowych danych co jest wielkim błędem. No bo jak?
  Stracić w oka mgnieniu pracę wykonaną latami? To gorzej niż nieodpowiedzialne.

 7. #7
  wielkibrat
  Gość


  Twoja ocena: Yes No

  Odp: Zarządzanie firmą przez Internet

  Bez kręcenia wkoło o tym samym - Taskbeat jest dobrym programem do zarządzania interesem w sieci i nie tylko. Nadaje się również do tradycyjnych sklepów. Jeśli ktoś potrzebuje pomocy przy jego obsłudze, przy korzystaniu z niego, to śmiało piszcie.

 8. #8
  Misia
  Gość


  Twoja ocena: Yes No

  Odp: Zarządzanie firmą przez Internet

  O co chodzi w wersji Enterprise? Zobaczcie - (spam) Dopiero ją widzę teraz. W czym są różnice?
  Ostatnio edytowane przez wolf ; 01-03-15 o 14:34

 9. #9
  wielkibrat
  Gość


  Twoja ocena: Yes No

  Odp: Zarządzanie firmą przez Internet

  Pewnie chodzi o dostęp dla całej firmy, albo wszystkich kompów w firmie? U nas mamy wersję na jedno stanowisko - nie podali żadnego info na stronie. Może to jakaś tajemnica

 10. #10


  Twoja ocena: Yes No

  Odp: Zarządzanie firmą przez Internet

  Umiejętne i skuteczne zarządzanie firmą staje się coraz bardziej skomplikowanym procesem ze względu na ogromną dywersyfikację i specjalizację działalności zachodzącą w jej obrębie. Dlatego też niezwykle ważne jest prawidłowe odczytywanie sygnałów wysyłanych przez rynek i funkcjonującym na nim podmiotów, oraz reagowanie na nie w prawidłowy sposób.

  Jest to istotne przede wszystkim dla firm małych i średnich, ponieważ wzrastająca ilość podmiotów, wymusza na nich minimalizację kosztów działania, która przełoży się na większą dyscyplinę czasową, a w efekcie pozwoli wygenerować zysk i wzmocnić swoją pozycję wśród konkurencji.

  Rynek MŚP to ponad 1,5 miliona podmiotów stanowiących trzon gospodarki narodowej. Stratyfikacja zachodząca w jego obrębie jest znaczna, ponieważ górny pułap rocznych obrotów finansowych i zatrudnionych pracowników, firm z tego sektora to 50 milionów euro. Jednak większość firm wykazuje dużo niższe wartości i potrzebuje narzędzia, które pozwoli na wparcie w obszarze podejmowania decyzji dotyczących obszaru zarządzania rentownością każdej komórki.

  Analizer24.pl jest rozwiązaniem innowacyjnym w skali krajowej. Żadne narzędzie oferowane na rynku polskim nie stanowi zagrożenia konkurencyjnego dla prezentowanego produktu.
  Dlatego też ta e-aplikacja stanowi takie rozwiązanie, które nie tylko wspomoże przedsiębiorcę w jego działalności poprzez optymalizację procesu decyzyjnego i minimalizację działań noszących znamiona ryzyka. Automatyzacja implementowanych funkcjonalności pozwoli również zaoszczędzić czas. Dzięki transparentności przepływów finansowych, a także ich dekompozycji i przesunięcia w obrębie struktury przedsiębiorstwa.

  Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjne Gospodarka Działanie 8.1. „Dotacje na Innowacje –

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •  

Jak czytać DI?

Powered by  
ATMAN EcoSerwer