Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Odp: Wymiana walut przez internet

Cytat Napisał wielkibrat Zobacz post
    Adam - wymieniam od dawna, takie sytuacje się nie zdarzają. Zresztą zanim bym klikał po raz kolejny, pewnie bym to sprawdził wcześniej.
    bodies - słucham? ;-) Zamawiam przez kantor77 waluta jest o wiele tańsza niż w kantorach bankowych. A bezpieczeństwo? Kantoru nie może sobie prowadzić byle kto - to jest działalność wymagająca konkretnych papierów. Sprecyzuj o czym piszesz.
    Z tego co powiada kantorbox to kantor 77 działa krócej niż 1 rok - więc od jak długiego czasu wymienia Pan tam waluty?

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

ja korzystam z cinkciarza, zawsze jakiś grosz się przyoszczędzi, aczkolwiek w moim przypadku nie są to jakieś góry szmalcu

wielkibrat
    Gość

A może z pół roku? Tak mniej więcej. Akurat tyle dla kantoru to długo - w tej branży szybko zachodzą zmiany, inne spread. Zresztą najłatwiej po prostu sprawdzić aktualne kursy i macie podane na tacy gdzie warto inwestować, a gdzie nie bardzo.

mezo
    Gość

Ja bym doradził zorientować się w tym jaki jest obecny spread walutowy czyli różnica w cenie kupna i sprzedaży. Dzięki temu będziesz mógł wymienić pieniądze z największym możliwym zyskiem dla siebie.
    To jest dobre miejsce - znajdziesz tam tabelkę z informacjami o tym jakie kursy walut oferują poszczególne banki.
    Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 20-04-15 o 11:39

sesjebankowe
    Gość

Odp: wymiana walut online

Cytat Napisał arletka Zobacz post
    Ja z własnego doświadczenia polecam platformę fritz exchange, kupowałam tam nie raz euroski - każda wymiana przebiegła w porządku - szybko i tanio. Tylko za przelew wychodzący trzeba zapłacić, akurat do mojego banku (mBank) 5 zł, bo bezpłatnie tylko ING i Alior mają.
    ja też korzystam z platformy fritz exchange i bardzo jestem zadowolony, nie miałem jeszcze z nimi problemów, a przelewy robię do Alior bezpłatnie.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 20-04-15 o 11:40

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

niestety żeby wymieniać waluty w kantorach trzeba mieć konto walutowe które często jest drogie w utrzymaniu.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Nigdy nie sprawdzalem takiej medody, ale z tego co mówicie to naprawdę się opłaca. 10 groszy róznicy przy duzej sumie to znaczenie

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Cześć, czytam o twoim problemie i mogę polecić Ci wyłącznie kantor bitcoina z Wawy. Wiesz, tylko z tego osobiście korzystam. Pieniądze są na czas, prowizja nie jest zabójcza, jest okej. Mankamentem jest brak możliwości wymiany krypto na usd/eur.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Ja właśnie wymieniam wyłącznie przez internet. Nie mam czasu chodzić do kantorów stacjonarnych, a wymiana pieniędzy też jest czasochłonna. O wiele szybciej i do tego w bardzo korzystnym kursie, wymieniam pieniądze online. Korzystam z Serwisu Diament: https://www.diamentkantor.pl/jak-to-dziala.html U nich można kupić, bądź sprzedać dowolna ilość pieniędzy, kursy mają atrakcyjne, na pewno nie będziecie stratni. Można zasilić tam swój wirtualny portfel odpowiednią ilością pieniędzy i właśnie ją wymienić, pieniądze później trafiają na wasze konto, co jest bardzo wygodne, polecam serdecznie.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Jeśli obecnie nie korzystasz z najnowocześniejszych aplikacji do handlu akcjami, nie odniesiesz sukcesu. Ta aplikacja jest specjalnie zaprojektowana w celu uproszczenia wszystkich różnych transakcji finansowych forex, ponieważ ta rzecz może zaoszczędzić mi dodatkowego czasu. Wszystko to jest bardzo fajne, biorąc pod uwagę, że ten program jest przydatny dla każdego, kto zajmuje się handlem na giełdzie

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia