Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Odp: Wymiana walut przez internet

Cytat Napisał wielkibrat Zobacz post
    Adam - wymieniam od dawna, takie sytuacje się nie zdarzają. Zresztą zanim bym klikał po raz kolejny, pewnie bym to sprawdził wcześniej.
    bodies - słucham? ;-) Zamawiam przez kantor77 waluta jest o wiele tańsza niż w kantorach bankowych. A bezpieczeństwo? Kantoru nie może sobie prowadzić byle kto - to jest działalność wymagająca konkretnych papierów. Sprecyzuj o czym piszesz.
    Z tego co powiada kantorbox to kantor 77 działa krócej niż 1 rok - więc od jak długiego czasu wymienia Pan tam waluty?

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

ja korzystam z cinkciarza, zawsze jakiś grosz się przyoszczędzi, aczkolwiek w moim przypadku nie są to jakieś góry szmalcu

wielkibrat
    Gość

A może z pół roku? Tak mniej więcej. Akurat tyle dla kantoru to długo - w tej branży szybko zachodzą zmiany, inne spread. Zresztą najłatwiej po prostu sprawdzić aktualne kursy i macie podane na tacy gdzie warto inwestować, a gdzie nie bardzo.

mezo
    Gość

Ja bym doradził zorientować się w tym jaki jest obecny spread walutowy czyli różnica w cenie kupna i sprzedaży. Dzięki temu będziesz mógł wymienić pieniądze z największym możliwym zyskiem dla siebie.
    To jest dobre miejsce - znajdziesz tam tabelkę z informacjami o tym jakie kursy walut oferują poszczególne banki.
    Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 20-04-15 o 11:39

sesjebankowe
    Gość

Odp: wymiana walut online

Cytat Napisał arletka Zobacz post
    Ja z własnego doświadczenia polecam platformę fritz exchange, kupowałam tam nie raz euroski - każda wymiana przebiegła w porządku - szybko i tanio. Tylko za przelew wychodzący trzeba zapłacić, akurat do mojego banku (mBank) 5 zł, bo bezpłatnie tylko ING i Alior mają.
    ja też korzystam z platformy fritz exchange i bardzo jestem zadowolony, nie miałem jeszcze z nimi problemów, a przelewy robię do Alior bezpłatnie.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 20-04-15 o 11:40

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

niestety żeby wymieniać waluty w kantorach trzeba mieć konto walutowe które często jest drogie w utrzymaniu.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Nigdy nie sprawdzalem takiej medody, ale z tego co mówicie to naprawdę się opłaca. 10 groszy róznicy przy duzej sumie to znaczenie

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia