Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Hybrid View

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Wymiana walut przez internet

Witam,
    gdzie warto wymieniać waluty przez internet. Potrzebuję zarówno Euro jak i dolary, czy można gdzieś wymienić je po dobrym kursie?

Mieszka w
    Kraków
    Siła Reputacji
    0

wymiana walut online

Ja z własnego doświadczenia polecam platformę fritz exchange, kupowałam tam nie raz euroski - każda wymiana przebiegła w porządku - szybko i tanio. Tylko za przelew wychodzący trzeba zapłacić, akurat do mojego banku (mBank) 5 zł, bo bezpłatnie tylko ING i Alior mają.

No ja wymieniałem w gieldawalut.pl i jestem zadowolony, kupiłem euro za 4,11 zł, a w pobliskim kantorze musiałbym dać 4.24, więc 13 gr różnicy. Przy dużej kwocie jest to mega odczuwalne.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

ja używam giełdy walut bo mam konto właśnie w mbanku a oni tez mają tam rachunek więc wszystkie przelewy dzieją się bardzo szybko

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Ten serwis jest ok, już przetestowałem na początku na małej kwocie.

alicjaalicja

To co się dzieje na rynkach finansowych pozostawia wiele do życzenia, dlatego ja polecam korzystanie z alternatywnych rozwiązań, aby nie płacić zbędnego spreadu w bankach czy kantorach polecam wymianę przez internet na (spam) to wymiana miedzy użytkownikami, po takim kursie jaki nam pasuje, bezpiecznie i tanio, polecam
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 20-04-15 o 11:40

sesjebankowe
    Gość

Odp: wymiana walut online

Cytat Napisał arletka Zobacz post
    Ja z własnego doświadczenia polecam platformę fritz exchange, kupowałam tam nie raz euroski - każda wymiana przebiegła w porządku - szybko i tanio. Tylko za przelew wychodzący trzeba zapłacić, akurat do mojego banku (mBank) 5 zł, bo bezpłatnie tylko ING i Alior mają.
    ja też korzystam z platformy fritz exchange i bardzo jestem zadowolony, nie miałem jeszcze z nimi problemów, a przelewy robię do Alior bezpłatnie.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 20-04-15 o 11:40

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Odp: Wymiana walut przez internet

pomocnym rozwiązaniem w kwestii wymiany walut może być dla Was zestaw branżowy pko bp - Walutowy – to doskonałe rozwiązanie dla importerów, eksporterów realizujących regularne transakcje wymiany walut, który m.in oferuje bezpłatne wydanie i wznowienie 1 karty walutowej, bezpłatne raporty dotyczące kwotowań walut, bezpłatne korzystanie z Internetowej Platformy Transakcyjnej iPKO dealer,preferencyjna opłata za polecenia wypłaty w walucie Euro w ramach obszaru SEPA i preferencyjna opłata za prowadzenie rachunku walutowego w dowolnej ilości.

Początkujący
    Mieszka w
    Bydgoszcz - Toruń
    Siła Reputacji
    0

Radziłbym zachować szczególną uwagę przy wymianie walut przez internet, bo jak to z internetem bywa, czasami może się zawiesić, a my możemy niepotrzebnie kliknąć powiedzmy dwa razy przycisk, i pojawia się problem. Niestety wiem to z autopsji

bodies
    Gość

Tylko i wyłącznie bankowe kantory. Są najpewniejsze i najbezpieczniejsze

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia