Witam, kilka dni temu natrafiłem na dziwny problem z Mozillą Firefox. Testowałem pod wersją 10.0 i 11.0 i wiem że tutaj to zepsuli. Zresztą coraz więcej psują ... w tej przeglądarce.
Otóż mam odnośnik typu : <a href='pliki/plik.pdf' target="-blank"> kliknij </a>
I ten odnośnik w adresie URL wyświetla się jako: mojastrona.pl/pliki/plik.pdf ale nie w FF. Tam wyświetla się jako mojastrona.pl/pliki\plik.pdf i perfidnie wywala 404.
Czy Wy jako programiści stron WWW natrafiliście na podobne problemy ? Dodam że na przeglądarkach: IE (to mnie zdziwiło ;o) , Chrome, Opera, Safari, NetScape, i jakieś 2 linuksowe wszystko działa ... Aby to zniwelować musiałem wstawić kod sgml dla backshlesha . Ale na dłuższą metę można domniemywać że wraz z numerkami wyżej problemów będzie więcej bo już zaznałem problemów typu: inne scalowanie elementów menu poprzez pozycje relatywną dla chrome / ff / opery - ale to jeszcze przeboleję. Dalej nie da się w FF bezpośrednio pobrać pliku exe bo chce go pobierać jako exe.htm może w moim skrypcie jest coś nie tak ale na innych przeglądarkach działa tutaj nie.

A Wy jakie macie obecnie problemy z przeglądarką FF i jakie zastosowaliście rozwiązania dla niej ?
Dodam że wcześniej nie było problemów - wcześniej mam namyśli do 8 numerków wstecz ...