Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

T-Mobile, unikajcie tego operatora

Od 10-ciu dni usiłuje zalogować się na swoje konto w T-Mobile na kartę. ponieważ nie jest to możliwe od tego czasu prowadzę korespondencję mailową z operatorem. W odpowiedzi dostaje zapewnienia ,że jest zgłoszenie o rezultatach poinformują. Z tym operatorem (ERĄ), jestem związany od co najmniej 10 lat.Doszedłem do wniosku ,że operator ma takich jak ja w .... !.Nie mam możliwości sprawdzenia stanu swoich usług i nie jestem pewien czy mnie nie oszukują.Nadszedł czas na przemyślenie zmiany operatora.

Obserwator
    Mieszka w
    Wrocław
    Siła Reputacji
    0

Ja jak mam jakiś problem to dzwonię i zawsze pomoc otrzymuję. Może zamiast pisać maile... zadzwoń.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Też byłem w ERZE wiele lat

Cytat Napisał myjan Zobacz post
    Od 10-ciu dni usiłuje zalogować się na swoje konto w T-Mobile na kartę. ponieważ nie jest to możliwe od tego czasu prowadzę korespondencję mailową z operatorem. W odpowiedzi dostaje zapewnienia ,że jest zgłoszenie o rezultatach poinformują. Z tym operatorem (ERĄ), jestem związany od co najmniej 10 lat.Doszedłem do wniosku ,że operator ma takich jak ja w .... !.Nie mam możliwości sprawdzenia stanu swoich usług i nie jestem pewien czy mnie nie oszukują.Nadszedł czas na przemyślenie zmiany operatora.
    Przeniosłem się do PLAY, mam trzy aktywne konta Play Fresh /na kartę/, komunikacja z operatorem doskonała, oferta ciekawa, okresowe promocje- tu trzeba zaglądać na swoje konto w internecie. Polecam.

tomash23
    Gość

Ja od 10 lat jestem w Plusie. Polecam tą sieć z każdego punktu widzenia (szczególnie, gdy masz dużo znajomych w plusie)!

Obserwator
    Mieszka w
    Wrocław
    Siła Reputacji
    0

szczególnie, gdy masz dużo znajomych w plusie)!
    To samo można powiedzieć o każdej sieci :P, a w Play rozmawia się za darmo w sieci. :P

xplus
    Gość

ja mam od nich bezprzewodowy internet też do d... każdorazowo jak zgłaszam wolne łącze odpowiadają, że problem z ich strony nie istnieje Czekam na koniec umowy i zmieniam operatora

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

odpowiadają, że problem z ich strony nie istnieje
    - uwielbiam te odpowiedzi, tych od telefonow, tych od internetu itd, ja im odpowiadam, ze to nie u nich ma byc wszystko dobrze, tylko u mnie bo to ja dzwonie / korzystam z netu .

xplus
    Gość

Niestety wszystko działa w jedną stronę, i nie ważne czy chodzi o telefonię, banki czy cokolwiek innego Czasami pisze o takich anomaliach na swoich blogach

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

ja osobiście polecam orange , miałem kiedyś t-mobile ale to był bardzo nietrafiony wybór

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Wszędzie jest dobrze, gdzie nas nie ma. W Play gdzie jestem jest najtaniej, ale czy załatwiłbyś swój problem szybciej niż u innych ? Wątpię. Niestety u nas jeszcze długo o klienta nie będzie się dbać.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego tematu

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia