Strona 11 z 15 PierwszyPierwszy ... 910111213 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 141
    xplus
    Gość

Odp: Ludzie! Żyjmy bardziej ekologicznie!

a tego jeszcze nie słyszałem

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał kolezkamieszka Zobacz post
    Dokładnie 20 sierpnia był dzień gdzie według ekologów zaczęła się katastrofa. Jest to o tyle przełomowy dzień, że od tej pory konsumujemy więcej energii niż ziemia jest w stanie ją w ciągu roku wyprodukować. Chodzi o to, że niestety zaczęliśmy zjadać naszą planetę.
    Niszczymy ją już od dawna. Co znaczy, że konsumujemy więcej niż w stanie jest wyprodukować :P ? Bo brzmi tak samo jak hasło z globalnym ociepleniem, które każdy uzna za ściemę albo nie zależnie jakie ma poglądy

xplus
    Gość

gdybyśmy tylko nie marnowali tyle produktów

Początkujący
    Mieszka w
    Lublin
    Siła Reputacji
    0

Jak myślę, najbardziej ekologicznie to żyją Ci pokroju Ala Gora No i oczywiście nigdy dla kasy ekologicznie nie "żyją" Te kilka miliardów które zarobił na "ekologi" dojąc kasę z innych to "efekt uboczny" pewnie

Tak na poważnie, to aby skutecznie walczyć o zdrową i czystą ziemię trzeba by najpierw pozbyć się takich pianobijców jak Gore, potem wszelkiej maści lewactwa (socjalizm i ciągły przyrost naturalny na którym się opiera sprzyjają coraz większemu zanieczyszczeniu środowiska i zwiększonemu wydobycia kopalin), a na koniec pozbyć się tych co im nowe technologie nie leżą, czyli wszelkiej maści korporacji powstałych na fundamencie socjalizmu.

xplus
    Gość

Nie wiem co ma wspólnego socjalizm z ekologią ale widocznie wiesz o czym piszesz AdamDec34,

a czy to nie jest tak, że to trochę moda? Rzecz jasna nie należy śmiecić i warto segregować śmieci, bo produkujemy ich mnóstwo, ale kosmetyki "ekologiczne" i taka żywność to dla mnie wyciąganie pieniędzy...

Początkujący
    Mieszka w
    kielce
    Siła Reputacji
    0

dla mnie tez wyciaganie pieniedzy, nie wierze w ich ekologiczna moc, jedyne co popieram to wlasnie cala ta akcje z segregowaniem smieci, bo planete mamy tylko jedna i sami robimy sobie szkode wyrzycając gdzie popadnie ( szczegolnie przydroza lub w lesie)

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Jak śpiewał kiedyś Kazik - co prawda o Polsce - "Już umiera ta kraina, tego nikt już nie powstrzyma"

aga_gaga
    Gość

Problem ekologicznego życia przemawia do mnie tylko wtedy, kiedy oszczędzam pieniądze, czyli gaz, prąd itp. Natomiast nigdy nie kupię droższego jedzenia tylko dlatego, że jest ekologiczne

Blueone
    Gość

Myślę, że o ile mamy możliwość to najlepiej kupować ekologiczne produkty bezpośrednio u rolników, czy hodowców zwierząt. Bezpośrednio z gospodarstwa jest najzdrowiej - wiemy co kupujemy.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 27-04-15 o 11:35

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 2 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 2 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia