Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Nowatorskie kampanie promujące e-sklepy

Natknąłem się na kampanię, która nie dawno wystartowała - Agent x-kom. Pewnie znacie ten sklep - jeden z większych ze sprzętem komputerowym. Fajnie sobie wykombinowali kampanię wizerunkową połączoną z wiralem: jesli znasz sie na komputerach i doradzasz znajomym w jego zakupie to zgarniasz punkty, za które można zdobywac nagrody. Do tego twarzą kampanii jest Kuba Błaszczykowski wystylizowany na Jamesa Bonda, a nagrodą główną będzie upojna noc w kasynie zafundowana przez organizatorów. Fajny i spójny pomysł moim zdaniem. Słyszeliście o tym? Moze widzieliscie tez inne ciekawe kampanie tego typu? Mnie się wydaje, że w branży komputerowej/dystrybutorów ciężko się wybić z czymś nowym.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Spoko akcja Do Błaszczykowskiego, to ja mam słabość, a tym graniaku facet wygląda bardzo smakowicie - hehe. Bawię się w agenta, bo wydaje się to być całkiem fajna sprawa. Zresztą już mam trochę punktów i mam nadzieję, że wycisnę więcej Ty pewnie też grasz, co? Dużo już zebrałeś pkt?

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Nie powiem :P Wiesz co, jakoś sie nie skupiam na tym bardzo. Tak sie złozyło, że kumpel sie zarejestrował na moje konto, a że jest świrusem totalnym to za jego polecenie coś tam zdobyłem. Jak sie jeszcze okazja nadarzy to może uciułam jakie punkty.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Hahahaha - spoko, nie obrażam się, przecież agenci powinni być anonimowi Tak na marginesie, to sporo osób już bierze w tej akcji udział, nawet się tego nie spodziewałam. No cóż, ciężko będzie wygrać pierwszą nagrodę, ale nagród jest sporo, więc może się nam uda coś fajnego zgarnąć.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Powinni wprowadzić troche wiecej miejsc. Może nawet zrobić z tego stały program partnerski i umożliwić polecanie wszystkich produktów ze sklepu - to byłby fun! No i szanse większe

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Nie, no na stałe na pewno czegoś takiego nie zrobią, ale myślę, ze mogliby przedłużyć akcję. Ja mam nadzieję, ze tak zrobią, coś tam nawet o tym w regulaminie czytałam - podobno istnieje taka możliwość. Wtedy szanse na pewno byłyby większe.

Za te punkty, rozumiem, że można kupić taniej sprzęt komputerowy...?! Bo ja jakoś nie kojarzą tej kampanii?!...

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

ja też chyba musiałem przeoczyć bo kompletnie nie wiem o co chodzi. Może macie jakieś filmiki albo screeny?
    Ostatnio edytowane przez mietek ; 20-07-12 o 14:23

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

bardzo ciekawe, może można mieć dużo taniej. chętnie wezmę w tym udział. pozdrawiam dzięki za info )

masterchef
    Gość

Odp: Nowatorskie kampanie promujące e-sklepy

ja nie zauważyłam, żeby jakoś e-sklepy strasznie się promowały innowacyjnie jedyne w zasadzie na co większość jest w stanie się zdobyć to facebook i newsletter

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia