Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
    Obserwator
    Mieszka w
    Wrocław
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Question Tablet do 400 zł

Witam.
    Mam do Was prośbę, moja siostra chce sobie kupić jakiś tablet, do około 400 zł, jako że nie orientuje się w tej dziedzinie, moglibyście coś doradzić w tym przedziale cenowym?

No i zaraz nasuwa mi się pytanie czy warto kupować coś w tej cenie, czy może lepiej dołożyć parę groszy i kupić coś lepszego, niż się irytować powolnym działaniem itd. ?

Z góry dziękuję.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Wiesz co są jakieś takie dziwolągi jak Goclever za 369zł w biedronce czy Tracer Ovo ma byc w carrefourze. Niby ma to działać na androidzie 2.3, ale ile sie trzeba bedzie namacać zeby strone przewinąć? sądze ze te ekrany będą ciulowe. Ja kupując elektronikę jednak wole wybulić i wiedzieć, że mam z tego pożytek. Sam uzywam htc flyer, tylko, że to kilka półek wyżej

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

idź do kerfura a dostaniesz za 300zł jakiegoś najtańszego, chyba na androidzie są jakieś Manty itp.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Odp: Tablet do 400 zł

Autor tego posta ( a właściwie jego siostra) pewnie już dawno coś kupił z tabletów.
    Z mojego punktu widzenia mogę jednak powiedzieć, iż tablety, które obecnie oferują za około 300-400zł, to nie jest dobry pomysł. Miałem osobiście taki w rękach, próbowałem obsługiwać, i wrażenia były kiepskie. Jeśli ktoś chce tylko mieć jakikolwiek tablet, żeby był, to może sobie kupić taką "zabawkę". Jeżeli jednak tablet ma służyć do fajnej zabawy i rozrywki, a także pracy - musi być na lepszym poziomie. także cenowym.
    Ostatnio edytowane przez Piotr Krzyworaczka ; 11-09-12 o 09:18

Siła Reputacji
    0

W tym przedziale cenowym poleciłbym Ci bardzo ciekawą propozycję Kiano - Blade City II.

Jest to tablet, który działa na najnowszym Androidzie 4.0, posiada stosunkowo szybki procesor o taktowaniu 1,2 Ghz, pojemnościowy ekran multitouch o przekątnej 7 cali.

Oczywiście, w tej cenie nie należy spodziewać się jakichś szczególnych wodotrysków, ale jeśli chodzi o ten tablet w tak trudnym przedziale pieniężnym - mogę go chętnie polecić. Żebyś nie szukał tego sprzętu, podsyłam Ci linka do porównywarki, może na dniach jeszcze coś się zmieni i uda Ci się go kupić za jeszcze niższą cenę.

http://www.nokaut.pl/tablety/kiano-blade-city-ii.html

Pozdrawiam.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

W tym przedziale cenowym to nie tablety, a zabawki. Jaki by się nie wybrało to raz że większość jest awaryjna, a dwa nadaje się raczej dla dziecka, które zaczyna dopiero swoją przygodę z tego typu urządzeniami. Dlatego dość ważną informacją będzie ile siostra ma lat albo do jakiego zastosowania tego tabletu potrzebuje. Jeżeli ma większe plany co do tego sprzętu niż zabawa to nie ma sensu kupować nic w tej kwocie.

mezo
    Gość

Podbijam temat. Zastanawiam się jaki tablet zakupić swojej żonie .W zasadzie nie potrzebuje mocnego sprzętu ponieważ będzie jej służył wyłącznie do przeglądania sieci, no ewentualnie facebooka.
    Mam na oku te modele:
    http://www.skapiec.pl/site/cat/20/comp/7042113
    http://www.skapiec.pl/site/cat/20/comp/7451444
    http://www.skapiec.pl/site/cat/20/comp/8777896
    Wielkość tak 7-8 cali ponieważ żona nie chce większego.
    Co polecicie?

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Mam Galaxy Tab 2.0 i jestem zadowolona ale jakbym miała teraz brać taba to Lenovo A300 lub A500

Początkujący Avatar wobiektywie5
    Siła Reputacji
    0

Nie opłaca się kupować takich tanich tabletów... Do niczego się one nie nadają
    Pozbierać jest się dziesięć razy trudniej, niż rozsypać.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego tematu

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia