Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

strona o serii gier: THPS i THUG

Adres strony to:

www.thawk3.prv.pl

Strona nawizuje tematyk do serii gier Tony Hawk's Pro Skater.

Chciabym, eby kto si wypowiedzia na temat tej stronki, co jest dobrze, co jest le, co wypada zmieni etc. Z gry dziki

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Nieklikalny link, a ja jestem za leniwy zeby zaznaczyc i wkleic do paska adresu.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Po prostu robi linki w formacie CODE, bo jestem do tego przyzwyczajony z innego forum. Tam uwaano e 'ywe linki' s indeksowane przez roboty, a co za tym idzie jest to swojego rodzaju reklama. Jeli nie widzicie nic przeciwko, to bd stosowa normalne linki :P.

PS. A tak jeste leniwy, eby nacisn CTRL+C, CTRL+V??? :P

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Tak.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Dobra offtop offtopem, ale może ktoś rzuci oczkiem na moją (zapewne daleką od ideału :P) stronę

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Newsy:

Powiem tyle - nie mam za bardzo czasu, żeby zajmować się stroną - jeśli ktoś jest w stanie pomóc mi przy robieniu działu o THUG2 to zapraszam na GG:7597603. Jedna dobra wiadomość - znalazłem czas żeby w końcu dokończyć dział z THUG1
    Napisał: NortonEX @ 6-02-2005 21.10
    Dla mnie takie powitanie wystarczy, by nie wchodzić dalej.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Ok, zjechali Cie na wstepie - u nas to standard. Ale ja zaczne wyliczać co mnie drażni a potem podsumujemy i zobaczymy, czy reszta miała racje ;-)

Zaczynamy...
    Wbijam na stronkę - prv.pl i lycos.co.uk. Dosyć wybuchowe połączenie bo i tu i tu z hostingiem różnie. Ale jak nie masz gdzie się podzieć dobre i to. Dalej.
    Wybierz wersję strony:
    Z muzyką
    Bez buzyki
    Maleńkie literki, czytelne a jakże, tylko że bannerki i reszta menu scrolluje się jeszcze daleko w dół. Najpierw zrób stronę wyboru a potem stronkę z odpowiednimi działami i bannerkami. Wygląda to głupio. Strona merytoryczna - nie oceniam bo to nie moja działka. Ale jedno zwróciło moją uwagę.
    Cracki i patche... co tu dużo mówić :-)
    Dobra rada - skasuj to sam z serwera bo jak nie to ja zgłaszam stronkę do moderacji w lycos.co.uk i prv.pl Za to u mnie masz czerwoną kartkę? Jesteś fanem gry? Chcesz ją promować? To czemu zachęcasz do kradzieży?

Dobra, graficznie stronka ani troszkę mi się nie podoba, ale to rzecz gustu (ew. jego braku). Stopka na dole ma taki kolor że rozmywa się z tłem. Kolory tekstu, tła i menu pasują do siebie i niby wszystko ok, ale coś wkurza patrząc na nie.
    Strona wygląda śmiesznie - menu z prawa i z lewa jest cholernie długie a treści w środku nie ma za dużo. Może zamiast rozdrabniać Menu i podmeniu zrób jakies rozsuwane. Klikasz w THPS1 i wyświetla Ci sie cala masa podrodzialow. A te wszystkie buttony wywal do dzialu Linki. Bedzie lepiej i przejrzysciej. To by bylo na tyle. W skali od 1-10 masz u mnie 5 pod warunkiem, ze to Twoja pierwsza strona. Za kazda poprzednia masz 1 ocene w dol. Ale nie zalamuj sie, moje pierwszes stronki to straszne gniony i do teraz nie wychodze ponad ich poziom 8)

P.S. Rozpisalem sie, namarudzilem a zapomnialem - dodaj tlo w srodu bo ta biala pustka jest fatalna...

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Dzięki za ocenę postaram się zastosować w miarę moich możliwości do twoich rad... ale jedno mnie trochę niepokoi...

Cytat Napisał Nimitz
    Cracki i patche... co tu dużo mówić :-)
    Dobra rada - skasuj to sam z serwera bo jak nie to ja zgłaszam stronkę do moderacji w lycos.co.uk i prv.pl Za to u mnie masz czerwoną kartkę? Jesteś fanem gry? Chcesz ją promować? To czemu zachęcasz do kradzieży?
    ... czy No-CD crack jest równoznaczny z kradzieżą (tylko takie cracki tu są)? Taki crack przecież tylko usuwa konieczność wkładania CD z grą do napędu i moim zdaniem to nic złego, że ktoś woli grać bez płytki. A to, jak ktoś wykorzysta tego cracka to już jego osobista sprawa. Czy mam rację?

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Dobra, pewnie że każdy ma możliwość grania bez płyty. Nie rzucam się nawet o to, że No-CD crack łamie prawa autorskie bo jest to ingerencja w kod programu. chodzi tylko o to, że zwalasz winę na innych a w przypadku kraju takiego jak Polska skala piractwa jest ogromna. Ile osób wykorzysta ten program żeby sobie ułatwić granie w THPS z orginalnej płyty? A ile osób zrobi obraz od kumpla czy ściągnie z netu i użyje cracków z Twojej strony do odpalenia pirackiej wersji gry? Wydaje mi się, że ilość legalnych użytkowników do piratów jest śmieszna i naprawdę pomagasz tylko piratom...

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

no dobra.... wygrałeś :/ usune je stamtąd jak tylko bede mógł się zalogować na ftp (bo coś nie za bardzo teraz moge :/ chyba lycos coś zmienia)
    Wysłany 08 Cze 2005 - 21:55
    Post scalony autoamtycznie - edytuj swoje posty - opcja zmień

aha zapomniałem dodać..... thps (w tym wypadku wersja 3) był w CD Action za 19.90 i 90% osób (w tym ja) które znam ma właśnie orginał z tego czasopisma. Poza tym na allegro te gry chodzą po 5 zł więc chyba tutaj za bardzo piractwo nie kwitnie

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)