Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Prośba o pomoc

Kumpel szuka lapa gry/multimedia/praca, max do 2400, chciałem mu pomóc, ale sie waham, co sądzicie? Sam jestem uzytkowikiem Asusa i bardzo lubię te markę, ale może jkieś inne propozycje padną?
    http://www.x-kom.pl/p/73857-notebook...ml?agent=89516

Obserwator
    Mieszka w
    Wrocław
    Siła Reputacji
    0

Lapek do gier hmm, wiesz nie widzi mi się to
    W tym lapku co zapodałeś procek mi się nie podoba Intel Core i3-2330M, zerknij może to: http://allegro.pl/laptop-msi-cx640dx...307409269.html nie jest to asus, ale parametry (Procesor Intel Core i5-2430M 2.40 - 3.00 GHz) ma chyba lepsze. (też jestem zwolennikiem asusów) Procesor może nie ma takiego znaczenia w grach, ale przy użytkowaniu jakichś programów przydaje się.

Ale jeżeli chce pograć to lepiej tą kasę zainwestować w jakiegoś peceta.
    Ja mam Asusa K53tk i zainstalowałem z ciekawości Battlefield 3, Call Of Duty - Black Ops,testowałem też Diablo III, no i chodzi to jako tako, ale takie rzeczy jak cienie mam wyłączone :P, jakieś wygładzenia też nie są na max, tak to reszta ultra.

Tyle że pewnie za rok kolega aby w coś nowego pograć będzie musiał znowu zmienić laptopa.

Mam nadzieje że jakoś pomogłem. ;D

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

lapka ...? [gry/multimedia/praca] ... chyba do pasjansa ! ... to się zgodzę ... a poza tym przyznaje nawet, nawet fajna reklama ASUS'a ... ...

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

@Sieciow no własnie kłopot w tym, że musi sie zamknąć w tej kwocie i basta. Nie ma szans na PC, bo nie ma gdzie pudła postawić - kłopoty mieszkaniowe biednego studenta cza zrozumieć. Ten MSI fajny, dzieki. A co do procka czytałem ze przy w miare przywoitej grafie nie czuć tak bardzo różnicy miedzy i3 a i5. Jeśli chodzi o gry to wiadomo cza brać poprawkę na to że nie wszytko na tym pójdzie. Ale moze coś wiecej niz pasjans droga Rebecco

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Akurat co do laptopów to chłopaki mają rację... W segmencie około 2500pln to jednym z najlepszych wyborów jest wlasnie ASUS. Sam posiadam model K53SV, konkretnie ten z 1GB grafiką http://www.notebookcheck.pl/Recenzja...B.51170.0.html
    I powiem, że naprawdę nieźle sie sprawuje, a testowałem na tym choćby Diablo 3 i w zasadzie nie miałem co narzekać, choć miałem podniesiona grafę powyżej średniej i cienie oraz antyaliasing włączone. Nie cięło mi wcale a sama obudowa była ciągle chłodna, choć wentylatory troche już szumiały (słuchawki na uszy i ma się to z głowy). Ale praca biurowa czy oglądanie filmów? Słychać najwyżej kliknięcia klawiatury czy myszki. A miałem wcześniej jeszcze dwa laptopy i dostęp do wielu innych. Ja bym jednak na Twoim miejscu podciągnął RAM albo pokombinował z dyskiem 7200rpm. W moim mam 6GB RAM i w zasadzie nie wiem co to jest dogrywanie z dysku poza startem aplikacji. No i ciutkę szybszy procek, bo już i5, ale to już detale. To co może Cię irytować to bliskie umieszczenie obok siebie gniazda zasilającego, gniazda RJ-45 i wylotu chłodzenia. Kabel sieciowy i zasilający mogą się plątać (rozwiązanie to Wi-Fi i praca na baterii, wtedy problemu brak ). Ale przy mocnym obciążeniu sugeruję nie trzymać nic obok wylotu chłodzenia. Naprawdę tam gorąco jest

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia