Zobacz najwyżej oceniony post w tym temacie. Kliknij tutaj

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

0 z 1 użytkowników oceniło ten post pozytywnie.

Twoja ocena: Yes No

Piraci atakują przez Wi-Fi

Posiadając niezabezpieczoną sieć WI-FI, dajemy piratom możliwość przeprowadzania ataku z naszego adresu IP. Czy słyszeliście o takim przypadku? Jak najskuteczniej bronić się przed taką sytuacją?

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

[QUOTE= Czy słyszeliście o takim przypadku? Jak najskuteczniej bronić się przed taką sytuacją?[/QUOTE]

... a co to ? jakaś sonda , czy może test ?

ja tam myślę [więc jestem !!!] że to raczej "Sztab [jakiś tam] powinien nam idiotom [bo jesteśmy przeciwko ACTA = poseł Niesiołowski] o niskiej świadomości społecznej [Sztab Antypiracki] opowiedzieć jak , kiedy i gdzie ... albo czy mamy się bronić a może poddać ... ...

Zaawansowany uczestnik redaktor DI
    admin
    Siła Reputacji
    10

1 z 1 użytkowników oceniło ten post pozytywnie.

Co to za bzdury o "atakujących piratach"??? Ludzie, którzy dzielą się plikami przez internet nikogo nie atakują, tylko wymieniają się dobrami kultury, czasami bez przyzwolenia niektórych twórców i często bez przyzwolenia wytwórni i innych pośredników, których zapewne reprezentujesz. To wszystko. Daj sobie spokój z tą chorą manipulacją i szerzeniem dezinformacji.
    W sprawach forum uderzajcie do moderatorów, proszę. W sprawach DI korzystajcie z formularza na stronie Hidden Content . Dzięki.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

klikam tu [bom z natury ciekawska i chcem się dokształcić] ...
    http://sztab-antypiracki.pl

a tu ... lipa ... chyba jakieś piraty najechały anty i przejęli stronkę ... a one się nazywają http://hostedwindows.pl/ i one są z Polandii ... ożesz wredne polaczki piraty i jeszcze się podszywaja pod "szacownego" łindołsa ...

do czego już doszło w tym kraju pod rządami miłościwie nam panującej PO ... ...

chyba trza donieść na policję , może nowe złote blachy dostaną ...

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Sztab Antypiracki Zobacz post
    Posiadając niezabezpieczoną sieć WI-FI, dajemy piratom możliwość przeprowadzania ataku z naszego adresu IP. Czy słyszeliście o takim przypadku? Jak najskuteczniej bronić się przed taką sytuacją?
    postanowiłam se na pamiątkę zostawić ... moderatory - NIE KASOWAĆ ...

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Walka z piractwem wam nie idzie to na sile probujecie stworzyc zagrozenie, zeby uzasadnic swoje istnienie?

Wiekszej bzdury nigdy nie czytalem.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Krakowski sąd uchylił wyrok uniewinniający Tomasza Szczypińskiego od zarzutu piractwa komputerowego. Zdaniem prokuratury, były poseł i wiceprezydent Krakowa, od 2007 r. miał w laptopie nielegalne programy o wartości 850 zł. Co prawda w kwietniu br. sąd I instancji uznał, że polityk nie dopuścił się przestępstwa, ale apelacja prokuratury była skuteczna.

Prokurator domagał się uznania Szczypińskiego za winnego i chciał kary - 2000 zł grzywny.

...Same koszty postępowania prokuratorskiego wyniosły 10 tys. zł
    ...

SUKCES odnotowano !!! Hurra ... tylko dlaczego podatnik ma ponosić koszty z tego tytułu ?

P.S. Tak to jest jak się nie ma zabezpieczonej sieci wi-fi

źródło:http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...owym,id,t.html
    Ostatnio edytowane przez rebecca2001 ; 29-05-12 o 13:18 Powód: wi-fi

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Uprzejmie donosze że stronka anty-anty już działa ...

oczekujemy z niecierpliwością na info ... czemu stronki przez pare dni nie było ...

a tak zupełnie na marginesie to weszłam se albo wlazłam i se ściągnęłam infopack dla rodziców ... i co ja tam czytam ... ?

wszystko to znacie o tych tam piratach bańdziorach jednych mordercach niewinnych pliczków itp, itd ... ale ...

ani słowem się nie zająknęli na temat tzw dozwolonej korzyści ... z czego wnioskować można że już ją nasz miłościwie panujący rząd z Bożej łaski skasował ale zapomniał nam o ty donieść albo uznał że nie nalezy nam głowy zawracać takimi duperelkami ...

a może się mylę ... ...

z wielka troską i niecierpliwością czekamy na newsy ...

p.s. chodzi o tak zwany dozwolony użytek , toteż proszę nie poprawiać ...
    Ostatnio edytowane przez rebecca2001 ; 01-06-12 o 14:26 Powód: a se coś dopiszę ... a co tam

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Odp: Piraci atakują przez Wi-Fi

Internauci wspierający działania Pirate Bay nie poprzestają w wyrażaniu swojego niezadowolenia spowodowanego działaniami organów zwalczających piractwo.

Tym razem w ramach operacji “Payback” zaatakowali oni Copyprotected.com - należącą do organizacji Motion Picture Association of America stronę służącą do zgłaszania przypadków naruszania prawa autorskiego.

Tym razem do ataku zastosowano technikę zatruwania DNS, poinformowała na swoim blogu firma Sunbelt Software.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego tematu

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia