Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Twoja ocena: Yes No

Internet Explorer

chciałam się zapytać ponieważ kolezanka założyła sobie internet i ma przegladarke explorer , i za każdym razem jak ją wlonczy to jej wyswietla blad gdzie trzeba nacisnac ok albo wyslac blad do mikrosofta i sie zamyka i tak za kazdym razem, probowala wylaczyc komputer i dalej sie tak dzieje ,ktos wie moze czemu ?

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał bimba951 Zobacz post
    chciałam się zapytać ponieważ kolezanka założyła sobie internet i ma przegladarke explorer , i za każdym razem jak ją wlonczy to jej wyswietla blad gdzie trzeba nacisnac ok albo wyslac blad do mikrosofta i sie zamyka i tak za kazdym razem, probowala wylaczyc komputer i dalej sie tak dzieje ,ktos wie moze czemu ?
    admin mnie spieprzy na funty szterlingi za reklamę ... ale powiem że to w ramach pomocy i może mi to ujdzie na sucho ...

potraktuj to jako super tajne i się nie chwal ...

www.google.pl

zapomniałam dopisać ... Explorera "wypieprz" ... bo to szpieg imperialistów micro czyli karłów reakcji

i ... ach jak przyjemnie kołysać się ... ...

Początkujący
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Siła Reputacji
    0

No właśnie lepiej dać sobie spokój z IE , zainstaluj Chrome albo Firefox i ustaw jako domyślną

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Ja polecam najbardziej Chrome ze względu na to, że działa najszybciej z dostępnych na rynku przeglądarek.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Odp: Internet Explorer

Bardzo , baaaaaaardzo ... zła wiadomość dla posiadaczy IE ...

Luka w Internet Explorer śledzi każdy ruch myszy, nawet poza przeglądarką

..."Exploit został zidentyfikowany po raz pierwszy w październiku, kiedy Microsoft został poinformowany o sprawie. "Chociaż Microsoft Security Research Center przyznaje obecność luki w przeglądarce Internet Explorer, nie ma natychmiastowych planów załatania jej w istniejących wersjach przeglądarki. Ważne jest, aby użytkownicy przeglądarki Internet Explorer byli świadomi istnienia tej luki i tego konsekwencji" - można przeczytać na blogu."...

i dalej:

..."Niestety dla użytkowników Internet Explorera, błąd dotyczy wszystkich przeglądarek od wersji 6 do najnowszej edycji w Windows 8 (wersja 10) - wszystkie wersje programu Internet Explorer od systemu Windows XP i Windows Server 2003."...

... ratuj się kto może ...

za http://media2.pl
    Ostatnio edytowane przez rebecca2001 ; 19-12-12 o 13:07 Powód: źródło

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego tematu

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia