Zobacz najwyżej oceniony post w tym temacie. Kliknij tutaj

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 45
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

co by o Facebooku nie mówić to póki co sytuacja wcale się nie ma źle dla niego, liczba użytkowników stale rośnie a pozycja jest niezagrożona w najbliższym czasie. Zagrozić może jedynie Google+, ale jeszcze za wcześnie na to moim zdaniem
    Ostatnio edytowane przez mietek ; 20-07-12 o 15:24

Mieszka w
    Gliwice
    Siła Reputacji
    0

Mam wrażenie, że kończą się złote lata Fejsbuka. Wydaje mi się, że za nie tak długi czas, bycie na feju będzie zwyczajnie obciachowe. Wystarczy moment refleksji, aby zadać sobie pytanie: "co ja tutaj robię?".

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Trochę przesadzie z tym. Ktoś dobrze napisał, że wystarczy się dostosować. Nk o której wspominacie niby było skazane na pożarcie i wymarcie a tu co? Coraz to nowe produkty, nadal 11 mln użytkowników się loguje jest mnóstwo odwiedzin (czołówka wg badań) itd itd. Zmienił się design, oferta i ogólnie idea. nk się dostosowało. FB nei musi póki co walczyć z konkurencją a i tak co chwila są jakieś zmiany. To jest za duża maszyna do robienia pieniędzy żeby miała zniknąć. Użytkowników jest coraz więcej i będzie nadal się utrzymywał ten wzrost. Bo wbrew pozorom to bardzo przydatne narzędzie. Tak dla zwykłych ludzi jak i dla różnych firm. Z własnego wyboru jestem fanem wielu marek i dzięki temu mam spore korzyści.
    Owszem wejście na giełdę to była porażka, ale porażka na którą ich stać. Ich siłą napędową są użytkownicy. Im więcej ich będzie, tym więcej reklamodawców się zgłosi.
    Więc nie, nie uważam że FB zniknie za 5 czy 10 lat. Ma takie możliwości i zasoby, że przez długi okres będzie mógł reagować na rynek. Tym bardziej ze póki co sam wyznacza trendy. A o G+ narazie ciężko wspominać. Taki szybki wzrost użytkowników był możliwy dzięki temu że bardzo dużo ludzi korzysta z innych produktów googlowych. Taka chęć synergii jest też istotna. Ale póki co nie ma szans żeby G+ zagroził pozycji FB.
    Rzekłem

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał 4marcin74 Zobacz post
    ale jest takie powiedzenie " chcesz żeby nikt nie czytał twoich postów załóż konto w google+"
    to po co w takim razie pisać posty? żeby samemu je sobie czytać i się z nich cieszyć? nie ukrywam, że fejs ostro - za ostro ingeruje w prywatność użytkowników, ale my sami jej nie bronimy. pokazują się coraz to nowsze pola z nr tel, gg, adresem, niedługo poproszą o adres domowy, a i tak znajdą się "idioci", którzy ten adres wpiszą, więc o czym tu mówimy? sam mam znajomych, których nie byłoby problemem zlokalizować. to, że fejs wie o nas to, co tam napiszemy, to jedno, ale jak ktoś wszystkie swoje info udostępnia dla wszystkich - nawet nie znajomych, no to przepraszam - czysta głupota. a fejs się bardzo zakorzenił i nie pozwoli na to, żeby stało się z nim to co z nk.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał maciejas Zobacz post
    to po co w takim razie pisać posty? żeby samemu je sobie czytać i się z nich cieszyć? .
    Po nic, i właśnie dlatego nie ma mnie na portalach społecznościowych. żadnych, Nawet tym co do komentowania artykułów np na DI potrzebny

Cytat Napisał maciejas Zobacz post
    a fejs się bardzo zakorzenił i nie pozwoli na to, żeby stało się z nim to co z nk.
    O ile będzie miał coś w tej kwestii do powiedzenia, jak już wspominałem bez userów będzie niczym. A ci zaczynają się już "fejsbogiem" nudzić.

masterchef
    Gość

Odp: Czy Facebook jeszcze sie podniesie?

myślę, ze coraz mniej osób korzysta z facebooka, bo po prostu im się znudził, ja tak na przykłąd mam, ze kiedys potrzeba przeglądania fejsa była większa, a teraz to już tak jakby mniej

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

faktycznie powstaje coraz więcej nowych portali społecznościowych. np. ostatnio - polski portal twistermind.com. Ktoś z Was ma tam już konto? Bo jestem ciekawa jak działa

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Póki co sie trzyma

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Maszyna jest to ogromna, czegoś takiego, na taką skale nie było, a i trudno wyobrazić sobie teraz brak fb. prywatność można chroniąc nie publikując treści które nad stan nas odsłaniają i tyle

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał bakbalbina Zobacz post
    Maszyna jest to ogromna, czegoś takiego, na taką skale nie było, a i trudno wyobrazić sobie teraz brak fb
    Serio? a Mi przychodzi to bez problemu, pewnie dlatego że mnie tam niema.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia