Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
    Obserwator
    Mieszka w
    Kozienice
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Przyszłość portali randkowych i społecznościowych

Witajcie!
    Mam dwa pytania:
    1. Jak wyobrażacie sobie portale randkowe za kilka(naście) lat, co według was nowego powinno w nich się pojawić a co zniknie.
    2. Jak zmienią się za killka(naście) lat portale społecznościowe typu nk.grono, fotka, facebook. Co waszym zdaniem powstanie lub powinno powstać a co powinno przejść "do lamusa".
    3. Czy portale randkowe i społecznościowe przeżyją?

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Może zacznę od portali randkowych.
    Zniknąć na pewno nie znikną. Taka sympatia onetowa ma ponad 4,6 mln użytkowników i ciągle zdobywa nowych. Ludzie nie mają czasu teraz poznawać się "na zywo". W takich miejscach można w miarę anonimowo znaleźć sobie partnera, wiedząc o nim z opisu bardzo dużo. Pójdzie to wg mnie w kierunku wideo prezentacji (nadal mało popularne) i jeszcze wymyślniejszych testów psychologicznych dzięki którym dopasowanie będzie 100%...
    W sumie podobnie będzie z portalami społecznościowymi. To naturalny trend że wszelkie relacje społeczne przenoszą się do sieci. Jest łatwiej, szybciej i przyjemniej Dojdzie do tego multitasking, czyli robienie zakupów (już są sklepy na FB), rezerwacja biletów i setki innych aplikacji ułatwiających kontakty z innymi ludźmi. Już widzę za kilka lat imprezy odbywające się na FB za pomocą wideokonferencji, gdzie każdy siedzi w swoim domu Jedyną szansą na przeżycie innych społeczności niż FB jest pójście w nisze. Ludzie coraz częściej mają dość mainstreamowych trendów. To naturalne, że najpier coś jest super bo jest mało znane, potem jest super bo jest bardzo znane i wszyscy z tego korzystają. Następuje nasycenie i w efekcie przesycenie. FB to już nie rewelacyjny portal społecznościowy, a przydatne narzędzie komunikacji. Już od jakiegoś czasu pojawia się nowy trend, czyli uciekanie z FB. I tu jest szansa dla innych portali.
    No takie jest moje zdanie
    Zacznę może od końca
    3. Oczywiście, że przeżyją. Trend przenoszenia wszelkich relacji społecznych do sieci się utrzymuje. Ba, będzie to nadal się rozwijać. Pojawią się większe możliwości interakcji i tzw. multitasking (robieni zakupów, rezerwacja biletów itp).
    2.

Początkujący
    Mieszka w
    Kraków
    Siła Reputacji
    0

Każdy będzie miał komputer

Myślę że za jakiś czas ten spłecznościowy szał nieco oklapnie, z kolei za chwilę każdy będzie miał swój komputer więc użytkownicy, którzy się znudzą podglądaniem znajomych będą zastępowani przez kolejnych, którzy dopiero poznają sieć, bo wbrew pozorom wiele fanów facebooka to teraz także coraz starsi ludzie którzy nie są maniakami internetowymi i społecznościowymi.
    Myślę też że FB utraci kiedyś pozycję lidera, ale jeszcze raczej długo ją utrzyma bo pod względem popularności nie ma sobie równych.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Jak patrzę na nastolatków, którzy cały dzień siedzą na fejsie i demotach, to przyszłość tego typu portali rysuje się raczej w kolorowych barwach. Chyba, że z wiekiem się to zmieni...

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

1. Stałe unowocześnienia, testy itp itd etc.
    2. nie mam zdania, ale żeby nie zginąć coś wymyślą bankowo
    3. oczywiście, że przeżyją

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Zgodzę się również, że strony typu: portale randkowe, czy społecznościowe będą dalej popularne, co nie oznacza, że za kilka lat tak samo będą wyglądać, pewnie będą przechodzić ewolucje, popatrzmy jak facebook zaczynał, a jak wygląda teraz ze swoimi wszystkimi aplikacjami.
    Ostatnio edytowane przez domainer ; 14-08-12 o 18:01

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Mamy coraz bardziej więcej internautów, a czas spędzony przy komputerze się wydłuża, i takie portale dla wielu są bardziej "wygodne", trochę to niepokojące, że w sieci Internet szukamy nowych znajomości, ale to już chyba takie czasy, dlatego portale społecznościowe, randkowe będą mieć coraz więcej użytkowników

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Odp: Przyszłość portali randkowych i społecznościowych

Ja korzystam z epolischwife.pl i całkiem przyjemnie spędza mi się ten czas przed komputerem

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego tematu

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia