Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 70
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Silna wola i wiedza... poczytaj co palenie powoduje. Ewentualnie możesz przerzucić się na elektronicznego papierosa, znam już kilka osób, które rzuciły dzięki nim.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Też polecam e-papierosy. Smakuje co prawda bardziej jak sisha niż zwykły papieros, ale pomaga rzucić palenie. Szczególnie, że można regulować sobie dawki nikotyny. No i jest taniej - miesięcznie wychodzi jakieś 50zł.

waldi987
    Gość

E papieros być może jest mniej szkodliwy. Wydaje mi się jednak, że nie w tym rzecz. Nie chodzi tu tylko o trucie organizmu a również o wyzbycie się pewnych przyzwyczajeń, dzięki którym też sięgamy po fajki. Paląc 20 szt dziennie, w ciągu roku wykonujemy ponad 7tys jednakowych lub podobnych gestów. Mnożąc to przez dziesięc lat? Może właśnie tutaj tkwi problem? Przy e-papierosie odruchy te pozostają i jeśli go zabraknie z pewnością sięgniemy po mocnego.

waldi987
    Gość

Miłość od pierwszego zaciągnięcia. Jakaż zdradliwa ta strzała amora...

Nie polecam e-papierosa ciągnąć te gówno to okazanie swojej słabości. Liczy się tylko silna wola żadne substytuty.

waldi987
    Gość

Też jestem zdania, ze jak skończyć to definitywnie. Tylko jak to zrobić ???

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Bez silnej woli nie da się rzucić żadnej używki. I dlatego najlepiej w ogóle nie zaczynać.

Miro
    Gość

Byłem na takim spotkaniu z gościem co za pomocą hipnozy miał oduczyć nałogu. Wyleczył mnie na 700 zł. To był mój atak desperacji, ale chyba i głupoty. Okazało sie, że miał naganiaczy wsród moich znajomych, którzy mnie namówili bo im pomógł.

Poszukaj w księgarni książki "Łatwy sposób na rzucenie palenia", autor Allen Carr .

Miro
    Gość

Dzięki, może gdzieś w księgarni, bibliotece fachowej literatury się doszukam?

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia