Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 70
    waldi987
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Odp: Chcę żyć bez papierosa!!!

Cytat Napisał AniaD Zobacz post
    Paliłam przez 8 lat i szczerze to żadna motywacja nie była wystarczajca. Pomoglo...przestanie palenia. Pewnego pieknego dnia powiedzialam STOP i tak do dzis trwam a dodam ze mąż pali. trzeba poprostu przestać a nie np. ograniczać czy robić sobie jakieś przerwy. To musi być męska decyzja
    Dlatego Ty nie palisz a mąż jeszcze tak.
    Do każdej decyzji trzeba dojrzeć jeśli ma mieć sens i trzeba mieć świadomość, że robi się to w pierwszej kolejności dla własnego dobra a w następnej dla innych. Jest wiele matek, które na czas ciąży rzucały palenie a po urodzeniu powróciły do papierosów.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Ja rzucałem palenie trzykrotnie... Ale na szczęście w końcu mi się udało przezwyciężyć ten nałóg i czuję się o wiele lepiej. Teraz żałuję, że kiedykolwiek nawet sięgnąłem po papierosa, ale też jestem dumny z siebie, że już nie palę. Życzę powodzenia wszystkim rzucającym palenia, bo wg mnie naprawdę warto.

waldi987
    Gość

CthulhuLove Twój przykład pokazuje, że nie warto zrażać się niepowodzeniami. Każda próba to szansa pół na pół. Gratuluję i jestem pełen podziwu że nie poległeś w czasie niepowodzeń. To się nazywa siła charakterów.
    ps poczułeś się lepiej fizycznie kondycyjnie ?

sesjebankowe
    Gość

Ja od półtora roku nie palę. Mam silny charakter, wszyscy na około mnie palą.
    Moim zdaniem lepiej zapalić raz na miesiąc coś mocniejszego, niż codziennie się truć.

waldi987
    Gość

Trzeba tylko uważać, aby nie wpaść z jednego uzależnienia w drugie. Rozpoczynając palenie papierosów nikt nie zakłada, że będzie miał problem z rzuceniem tego świństwa.

Raquel
    Gość

Mi też się udało - decyzję podjęłam z dnia na dzień, bez wspomagaczy, jaki się okazało wystarczyła silna wola.

Miro
    Gość

No to możesz sobie pogratulować. Im człowiek starszy tym gorzej rzucić palenie.

sprawiedliwosc
    Gość

Cool Odp: Chcę żyć bez papierosa!!!

Do rzucenia palenia potrzeba silnego człowieka z silna wolą i dyscypliną, niektórych na to nie stać i wracają do nałogów a niektórzy tak bardzo wierzą w to, że jak rzucą palenie to zaczną więcej jeść, ze to robią, tyją i nie są zadowoleni. Mój tato ok 20 lat temu postanowił ze rzuca i tak zrobił, nie przytył ani 1 kg. Z kolei znajomi ze studiów chodzą i reklamuję e-papierosy a na zewnątrz i tak popalają co przerwę.

Silna wola + dyscyplina = rzucenie palenia

Miro
    Gość

teraz nie będzie mentoli, cienkich będzie łatwiej rzucić.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał sprawiedliwosc Zobacz post
    Silna wola + dyscyplina = rzucenie palenia
    ...optymistka ...

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia