Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 70
    Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Odp: Chcę żyć bez papierosa!!!

Cytat Napisał Miro Zobacz post
    teraz nie będzie mentoli, cienkich będzie łatwiej rzucić.
    ... e tam ... wzrośnie sprzedaż "cienkich" ...

Wypowiadanka
    Gość

W sieci jest wiele artykułów i porad na temat tego, jak rzucić palenie. Te rady jednym mogą pomóc, drugim nie przydadzą się na nic...Wiele też zależy od motywacji. Moja mama paliła przez ponad 20 lat, nie potrafiła, a chyba nawet nie chciała, rzucić nałogu. Zawsze mówiła, że nie będzie umiała żyć bez papierosa, że to już za długo trwa itd. Wymówka zawsze się znalazła. Do czasu, aż zdiagnozowali u Niej nowotwór. Co prawda palenie nie było bezpośrednią przyczyną choroby, ale wiedziała, że musi przestać palić, aby zmniejszyć ryzyko rozwoju choroby - po co kusić los... I tak rzuciła palenie niemal z dnia na dzień.

Miro
    Gość

smutne, życzenia zdrowia i precz z papierosami!

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Ten kto czegoś pragnie dokonać, dąży do tego, ma mocne postanowienie "poprawy" - nie ma dla niego żadnych przeszkód. To jest coś tak jak w stwierdzeniu pewnej osoby: ...jeśli chcesz coś osiągnąć, musisz zbroić się jak czołg,mieć cel i nie zważać na trudności.....A znowu innym razem przeczytałam w prasie:...każdy przestaje kiedyś pić, palić, tylko nie każdemu to się udaje za życia....bo...abstynencja z pewnością jest bardzo zdrowa,ale jaka smutna - to stwierdzenie kogoś,kto nie potrafił zerwać z nałogiem.A w tej chwili od paru lat ogląda kwiatki od spodu. Jeśli komuś zależy na zdrowiu, życiu, wszystkiego dokona, dla takiego nie ma rzeczy niemożliwych, a życie ma się niestety tylko jedno. Pozdrawiam.

Miro
    Gość

Niektórzy pochodzą do sprawy, co ma wisieć, nie utonie. Całe nasze życie to walka o zdrowie, spaliny, jedzenie, picie, powietrze, promieniowanie, elektronika, stres. papierosy jeszcze można wyeliminować.

waldi987
    Gość

Nie ma rzeczy niemożliwych a niektórzy mówią, że rzucenie palenia jest równie proste jak samo palenie. Każdy chce żyć w zdrowiu jak najdłużej. Problem w tym, że palący nie zakłada choroby z powodu papierosów. Natomiast zakłada, że zawsze zdąży rzucić.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Mój brat też długo nie mógł rzucić, ale udało mu się, gdy urodziło mu się dziecko (5 lat temu) i do tej pory nie sięgnął po nikotynę.

Wypowiadanka
    Gość

Mam nadzieję, że jak kiedyś będziemy mieć dziecko, to mój mąż też definitywnie zerwie z tym paskudnym nałogiem

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Próbowałeś wspomagająco zejść na e-papierosy? poczytaj o Green Smoke

olaf.k
    Gość

Ja brałem tabeksy a potem desmoksany, udało się na 6mc potem zacząłem znowu. Teraz po terapii desmoksanami(tabletki ziołowe) nie palę już rok.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia