Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 70
    waldi987
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Chcę żyć bez papierosa!!!

Nigdy nie myślałem, że rzucenie papierosów jest takie trudne. Próbowałem kilkakrotnie i nie mogę. To jakiś koszmar. Ograniczyłem co prawda, ale mimo chęci całkowicie rzucić nie potrafię. Kiedy tylko poczuję dymek, to prędzej czy później sięgam po fajkę. Dziewczyna dała mi czas do lipca. Sam nie wiem co to będzie. Znacie jakieś sposoby, które pomogłyby mi z tym skończyć?

Obserwator
    Mieszka w
    Wrocław
    Siła Reputacji
    0

Silna wola chyba jedynie może pomóc. Najgorsze są zawsze pierwsze 3 dni, a gdy miną 2 tygodnie to już jest o wiele łatwiej.

Moim zdaniem nie ma sensu wydawać kasy na jakieś plastry, to tylko zmiana nośnika nikotyny. To tak jakby pić alkohol w tabletkach. :P

Masz motywacje, dziewczynę, więc rzuć to dla niej, i przede wszystkim dla siebie.
    Wiem że to trudne, ja się tego nałogu pozbyłem bez żadnych plastrów, pigułek itd. i w ogóle mnie do tego nie ciągnie. ; D

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Silna wola, to najważniejsza sprawa. Bez tego ani rusz. Ma rację przedmówca, iż te wszystkie plastry antynikotynowe, to o ....rozbić. To jest tylko niepotrzebne wydawanie pieniędzy. Sam musisz podjąć męską decyzję i się jej trzymać. Najważniejsze jest później, żeby znowu się nie wciągnąć, bo jak ktoś palił latami, to wystarczy poczuć dym i łatwo można sięgnąć z powrotem.

waldi987
    Gość

Z tą siłą woli u mnie bywa delikatnie mówiąc różnie. Zawsze powtarzam sobie, że od jutra. A tych następnych dni było już naprawdę sporo. Wiem, że sam siebie oszukuję, ale sam chyba nie dam rady. To jest silniejsze ode mnie. Dlatego myślę o jakiś środkach, które by mi pomogły.

Obserwator
    Mieszka w
    Wrocław
    Siła Reputacji
    0

Dasz rade, nie wmawiaj sobie że coś jest silniejsze od Ciebie. Gdy rzucisz palenie dojdziesz później do wniosków "jak mogłem palić to .....".
    Te środki(plastry itd.) Ci nie pomogą, nie oglądaj reklam w tv, reklamy kłamią, wywalisz niepotrzebnie pieniądze.

Silna wola i jeszcze raz silna wola. Kiedyś nie było nikotyny w tabletkach, a ludzie rzucali papierosy.

Podczas rzucania papierosów warto jest mieć jakieś zajęcie, by nie myśleć o nich, wtedy też czas szybciej mija.
    Rzuć te papierosy.

waldi987
    Gość

Wczoraj spaliłem tylko dziesięć fajek. Jak dla mnie dobry wynik. Może właśnie metoda stopniowego zmniejszania ilości papierosów do właściwy kierunek?

Obserwator
    Mieszka w
    Wrocław
    Siła Reputacji
    0

Stopniowe ograniczanie palenia powinno pomóc.

Zamieszczę filmik który powinien pomóc Ci w rzuceniu papierosów, i na pewno pomorze w motywacji.

waldi987
    Gość

Sieciow film jest faktycznie szokujący. Niemniej palacz, gdzieś w podswiadomości tłumaczy sobie, że przecież mnie to nie dotyczy, mnie się to nie może przydarzyć. Przebudzenie często niestety przychodzi za późno.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Biorezonans jest dobry, nafalują Cię potem pijesz dużo wody i już.

waldi987
    Gość

Słyszałem wiele opinii o biorezonansie, o hipnozie. Na wielu to nie działa a kasę, i to nie małą, trzeba niestety wyłożyć.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia