Zobacz najwyżej oceniony post w tym temacie. Kliknij tutaj

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 29
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

0 z 1 użytkowników oceniło ten post pozytywnie.

Twoja ocena: Yes No

Odp: Szukam serwera

osobiscie korzystam z home.pl - zadnych problemow poki co z nimi nie mialem, a leci 3 rok. Latwy dostep do backupow, bardzo dobre parametry jezeli chodzi o pojemnosc, transfer, bazy danych, wersje jezykow dzialajacych po stronie serwera. Cenowo najtaniej nie jest, ale wez pod uwage rowniez to, ze placisz za bdb. poziom obslugi klienta (bynajmniej ja tylko z takim sie spotkalem ).

mam do czynienia rowniez z superhost.pl - tutaj niestety roznie bywa, czesto padaja serwery pocztowe, co jakis czas brak dostepu do baz danych itp. Cena troszke nizsza niz home.pl

Podaj mniej wiecej do jakich celow potrzebujesz hosting i jakie jest Twoje zapotrzebowanie w kwestii parametrow a moge Ci pomoc cos dobrac

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

1 z 1 użytkowników oceniło ten post pozytywnie.

Home.pl nadaje się jedynie na "wizytówki". Jeśli komuś zależy na normalnej obsłudze to niestety ale od "masówek" powinien trzymać się z daleka, jeśli ma własne dobre samopoczucie na uwadze. Jako osoba, która trochę samodzielnie potrafi zrobić przy hostingu powiem tylko tyle, że ich dział obsługi klienta to jest dobry... jeśli się jest kompletnym laikiem. Potrafią im wcisnąć takie głupoty, że każdy - nieco choć - orientujący się w tym, może się im przez telefon zaśmiać. Po kilku rozmowach z ich BOK i przełączaniem do osób kompetentnych człowiek jest głupszy niż przed zadzwonieniem. Dostawałem od nich backupy i logi... Z których wynikały takie cuda, że można było walić głową w ścianę. Przykład? Proste zoptymalizowane zapytanie na niewielkiej tabeli przekracza ponad 5 sekund, gdy norma dla niego to... 1-2 milisekundy. To oczywiście przykład ekstremalny, ale wcale nie należący do rzadkości. Notoryczne 503, straszny overselling, a za kwotę jaką chcą ma się naprawdę porządne serwery z lepszymi opcjami. Bo niestety, ale gdy widzę teksty w stylu "brak limitów" w czymś tam to wiem od razu, że odbijają to czymś małym druczkiem lub w regulaminie usługi. W home.pl także tak jest.

Zerknijcie w regulamin, a konkretnie warunki/przyczyny rozwiązania umowy. Mogą ją w sumie rozwiązać z powodu, które są tak mgliste jak "nadmierne wykorzystywanie zasobów", "brak optymalizacji serwisu", o których oczywiście mogą pisać bajki, bo kto z laików będzie rozumiał o co chodzi przykładowo z czasem procesora czy tego typu jednostkami, że o optymalizacji skryptów lub bazy danych nie wspomnę. Swoje z nimi (i nie tylko nimi) przeżyłem - dziękuję, postoję.

Nie wierzycie dalej? Wycinek z ich oferty Business Starter, która ma rzekomo brak limitu transferu... No ale jednak nie do końca, gdyż oferują łącze 1Gbps, które: "dla usługi Business Starter przekroczenie 1 TB transferu w miesiącu skutkuje zmianą pasma przepustowości, które osiąga wartość 10Mbps. Pasmo 1Gbps jest przywracane pierwszego dnia następnego miesiąca kalendarzowego.", czyli legalnie zmniejszają Ci przepustowość 100-krotnie Kopie bezpieczeństwa? Zapomnijcie... Sam czasem je otrzymywałem, ale po kilku razach gdy otrzymałem je zwyczajnie uszkodzone, dałem sobie spokój. Jak można backupy uszkodzić? Zwyczajnie - robiąc to automatem źle skonfigurowanym. Ja przykładowo miałem zwalone kodowanie plików oraz bazy danych, przez co niemożliwe było ich odtworzenie.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

1 z 1 użytkowników oceniło ten post pozytywnie.

home i nazwa to porażka... bardzo znane, więc bardzo drogie... promocje za 1pln po roku okazują się strzałem w kolano.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Ja polecam Home.pl - może nie najtaniej, ale działa bardzo sprawnie i super support. A jeśli może być poza Polską, to Site5.com - korzystam o d5 lat i są super - także b. dobry support 24/h i taniej niż w Home.pl.

linuxpl.com, ovh i ewentualnie hekko.

wielkibrat
    Gość

Home i nazwa to nie tyle porażka co bardzo drogie hostingi. Usługę na lepszym poziomie można kupić kilka razy mniej...
    Przerabiałem etap nazwy, odszedłem bo nie było mnie stać na płacenie 550 zł za konto, gdzie trzymałem serwisy mega mało zarabiające.

Siła Reputacji
    0

Racja, dlatego ja utrzymuje strony w registro.pl, stabilny, Polski i szybki hosting, zachęcam do korzystania z mojego refa: registro.pl/hosting/?ref=cav

Mieszka w
    Leszno
    Siła Reputacji
    0

Home oraz Nazwa posiadają bardzo stabilne serwery. Trzeba się jednak liczyć ze sporymi kosztami... chyba nie adekwatnymi do jakości. Ja korzystam z rozwiązań od Hekko i sobie chwalę. Szybki kontakt. Atrakcyjne ceny.

Home oraz Nazwa posiadają bardzo stabilne serwery. Trzeba się jednak liczyć ze sporymi kosztami... chyba nie adekwatnymi do jakości. Ja korzystam z rozwiązań od Hekko i sobie chwalę. Szybki kontakt. Atrakcyjne ceny.
    Obydwie firmy mają świetną renomę (home i nazwa), ale zdarzają im się też duże wpadki. Na przykład ostatnio nazwa leży. I to już chyba kilka dni.

wielkibrat
    Gość

Nazwa leżała, nie leży i straciła mnóstwo klientów przez to. Co istotne - konto Hekko kosztuje mnie kilka razy mniej, a stronki radzę sobie lepiej niż na nazwie, tj. moje stronki, które od nich przeniosłem.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego tematu

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia