Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Word-drukowanie

Czy mogę liczyć na pomoc < krok po kroku > w takim oto być może banalnym problemie. Napisałem tekst , który zajmuje 2-wie strony.
    Czy istnieje możliwość , że 2-stronicowy tekst będę mógł umieścić na 1-nej kartce. Poprostu jak wydrukować na jednej kartce ale dwustronnie?
    Nie wchodzi możliwość zmniejszenia czcionki oraz wielkości tekstu.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Dwustronnie - po prostu Ctrl+P i drukujesz. Ale w podajniku drukarki masz tylko jedną kartkę. Potem po wydrukowaniu tej pierwszej po prostu obracasz kartke na drugą stronę i po wszystkim. Co do wydruku tego na jednej stronie - skoro nie ma możliwości zmniejszenia czcionki to nie widze takiej opcji. Zostaje druk dwustronny :-)

P.S. Nie napisałem dokładnie jak obracasz kartkę bo zależy jaki masz model drukarki. W Lexmark masz podajnik z góry i wtedy drukuje inaczej, HP mają tacki na papier z przodu i inaczej podają papier. Musisz poprostu wybadać jak papier wjeżdża i jak drukarka drukuje.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Dawno, dawno temu słyszałam, że są takie drukarki, które są tak "zdolne", że same odwracają kartkę papieru.
    W moim HP jest coś, co się nazywa "kreator druku dwustronnego", ale służy to jedynie do odpowiedniego ustawiania marginesów na kolejnych stronach wydruku (jeśli nie są one jednakowej szerokości).

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

A ten post to w ogóle do innego działu powinien być przekierowany - mam na myśli PORADY i TUTORIALE

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia