Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: CRM -pomocy

Twoja ocena: Yes No

CRM -pomocy

Pomóżcie proszę.
    Szef wymyślił, że wspomoże sprzedaż telemarketingiem (w firmie 10 osób). Ja mam mu znaleźć taki i niezawodny CRM, na którym będzie pracować może 5 osób, z czego najwyżej 2 na telefonach. Oprócz tego ma się dać wysyłać automatycznie maile, sms-y itp. Na razie widziałem prezentacje Limtel-a. Cena do przyjęcia nawet dla malutkiej firmy, ale specem od CRMów się nie czuję. Czy ktoś może pracuje na tej aplikacji, albo ma inną dobrą, którą może polecić?
    Pozdrawiam

Początkujący
    Mieszka w
    Myszków
    Siła Reputacji
    0

Proste, darmowe rozwiązanie - OpenCRM lub OpenERP. Wdrożenie praktycznie za free bo obydwa są open source = oszczędność w firmie. Z drugiej strony jak coś się posypie trudniejszy dostęp do supportu.

---------------
    ---------------
    Pozdrawiam,
    Specjalista SEO Mariusz Kołacz
    Więcej informacji o mnie znajdziesz tutaj.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz Kolacz ; 25-06-14 o 14:27

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Wdrożenie CRM zawsze zleca się firmie zewnętrznej zwłaszcza w sytuacji kiedy nie ma się o tym pojęcia.
    Nie ważne ile firma zatrudnia ludzi tylko ilu ma klientów, bo CRM obsługuje klientów a nie pracowników prawda.

Siła Reputacji
    0

Smile CRM Limtel

Myślę, że mogę polecić Limtel. Są niezawodni i mają rozwiązania dla małych firm. Sama korzystam od roku i póki co nie narzekam.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Odp: CRM -pomocy

Każdy system bądź wdrożenie ERP oraz MRP instaluje firma które je sprzedaje. Do ich obowiązków należy również zorganizowanie szkolenia w zakresie obsługi zainstalowanego systemu.

Witka
    Gość

Co za dziwny szef, że kazał Ci znaleźć i już? Ja też uważam, że lepsze byłoby przekazanie zaprogramowania odpowiedniego do potrzeb firmy crm-u jakiejs zewnętrznej firmie. A nie tak hop siup, że pracownik znajdzie (no, chyba że jesteś pracownikiem za to odpowiedzialnym, to faktycznie)

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Uczestniczyłam w szkoleniach z CRM'a. Mówili, że CRM to bardziej wdrożenie i świadomość pracowników niż oprogramowanie. Podobno open-source'owe systemy są niezłe, tylko trzeba je umieć zainstalować, wdrożyć a potem administrować.
    Słyszałam o firmie, która jest bardzo zadowolona z wdrożonego CRM - www.tkanfarb.pl. Można tam zapytać u handlowców, kto im dostarczał CRM.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Każde oprogramowanie erp czy mrp oraz wdrożenia takie jak crm przynoszą korzyści
    pod warunkiem, że są prawidłowo skonfigurowane i obsługiwane.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia