Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 59

Hybrid View

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Miejsce gdzie można prowadzić bloga

Pozdrawiam internautów !!
    Od jakiegoś czasu noszę się z zamysłem prowadzenia bloga, jednak nie mając w tej dziedzinie wiedzy, chciałbym prosić o podpowiedzi bardziej doświadczonych w obsłudze internetu. Chodzi mi o coś nie wymagającego wiedzy informatycznej, tak żeby jak najwięcej czasu nożna przeznaczyć na samo przekazywanie swoich myśli. Jeśli zaś chodzi o opłaty, mogę sobie pozwolić na najtańsze wersje uczestnictwa wśród blogujących.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

wordpress.com ?

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Cool

Jest kilka platform takich jak wordpress lub blogger. Jak postawić takiego bloga - sięgnij do wujka googla, na youtube masz pełno filmików!

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Dzięki za wskazówki. Przejrzę to o czym piszecie.

swerin1
    Gość

Odp: Miejsce gdzie można prowadzić bloga

Ja właśnie dzisiaj założyłem na wordpresie jest bardzo prosta obsługa tegoż

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

możesz też pisać na DI [Dziennik Internautów - ma własnego BLOGA !!!] ... i miła obsługę ... daleko nie musisz szukać ...

tomektr
    Gość

Di sprawdzę. jeśli chodzi o inne platformy, istotny jest regulamin, użytkownicy. Na blogerze trudniej do nich dotrzeć, na Bloxie, Onecie itp. jest łatwiej, ale są ograniczenia (np. nie można zamieszczać reklam). Zdecydować musisz sam.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Ok. widzę, że kandydatów jest kilku /także tych, których znalazłem sam/: blogspot. blox, di.com.pl . bloa.pl , bloger, wordpress.com . Teraz czas na przegląd i wybór.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Dzięki Mariusz. Twoje uwagi dały mi do myślenia, chociaż moje pisanie bloga nie wiążą się z czymś poważnym. Nie mam zamiaru z tego żyć, chciałbym się tylko czasem podzielić z ludźmi czymś, co wydaje mi się wartę uwagi. Może kiedyś zmienię zdanie /czyli zechcę od bloga czegoś więcej/, ale jako początkujący bardziej chcę się zapoznać z blogowaniem i realiami z tym związanymi, więc na początek zostanę przy darmówkach. Ale potem, kto wie - Twoje rady mogą być całkiem użyteczne. Z tego co poprzeglądałem dotychczas najbardziej pasuje mi bloa.pl , i pewnie u nich coś spróbuję, Ale jak to mówią "powolutku"

Początkujący
    Mieszka w
    Myszków
    Siła Reputacji
    0

Rozumie Twoje podejście
    Od czegoś trzeba zacząć, a darmowe platformy w zupełności wystarczą.
    Niemniej jednak ja na Twoim miejscu wybrałbym platformę o ugruntowanej pozycji na rynku = większe szanse, że nie zniknie z rynku wraz z Twoim blogiem. Jeśli za czymś stoi firma o solidnej pozycji z perspektywami to automatycznie są większe szanse, że nie zwiną interesu, jeśli młoda firma, to jest już się czego obawiać. Myślę jednak, że jak masz jakiekolwiek wątpliwości, zawsze możesz napisać do supportu firmy obsługującej daną platformę blogową.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 06-03-15 o 13:34

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia