Strona 6 z 19 PierwszyPierwszy ... 4567816 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 181
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Ten text o Murzynku Bambo szczególnie mi sie podobał :)))) A jesli chodzi o zgubienie tematu to normalne jesli chodzi o temat wiary, orietacji sexualnej, polityki itp. zawsze zejdzie na inne tory :D

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

po pierwsze, Fiodor, Twoj temat jest prymitywny i małorozgarniety juz w samym swym tytule..ale dobs.jesli juz tak do dyskusji sie wyrywasz, to przymkne oko na Twoj słownik wyrażen..
    nie jestem les. mówie na początku, chociaz uważam ze nie ma to żąńęó znaczenia.
    nie posune sie tak daleko i nie znize do poziomu Twojej wypowioedzi.
    krzywdzącej po prostu. jesli potraficie sobie wszyscy, nietolerancyjni ludzie wyobrazic czym jest tolerancja to juz bedzie duzo.
    bo mam wraznie,ze zero pojecia na ten temat. (marketingowy, Fiodor, to drugie wazne slowo, ktorego znaczenie powinienes poznac ).
    to nie wymysl naszych czasow. homseskualisci byli zawsze, troche znajmosci hisotirii, Fiodor, a dowiedzilaabys sie, kto z kim sypial

zyjemy w zacofanej polsce, która tym wlasnie wyróznia sie w Europie. nietolernacja.
    a tolerancyjne i różnorodne kulutorwo kraje sa bardziej efektywne gospodarczo. to tak w skrócie, nieskomlikowanie tłumacze. kup sobie numer polityki, takiej madrej gazety, i tam przeczytaj pana Zakowskiego.
    polecam. a pozniej spojrz na siebie w lustro i tez wymysl na siebie jakis isiotycznie bluzgajace i debilne okreslenie, jakimi raczysz homoseksualistów.

Anonymous
    Gość

Cytat Napisał dom
    Może zrobimy parade równości, równości butów. Równości nóg a może żon. Hasło: Wszystkie żony nasze. Tylko socjaliści potrafią wymyślić coś głupiego i takich znajdują do swojego poparcia.
    dom podrzuciłeś mi pomysł, a może faktycznie zrobić paradę równości ale z efektem, niech wszyscy zrównają swój status, dyrektorzy oddadzą pensje kopiącym doły a samochody pijakom, niech jaruga odda pensje a pedał nałęcz odda immunitet pijakowi, jak równość to równość :lol:

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

dom podrzuciłeś mi pomysł, a może faktycznie zrobić paradę równości ale z efektem, niech wszyscy zrównają swój status, dyrektorzy oddadzą pensje kopiącym doły a samochody pijakom, niech jaruga odda pensje a pedał nałęcz odda immunitet pijakowi, jak równość to równość
    No to mamy parkę Trolli. Życzę Panom udanego okresu godowego :wink:

Anonymous
    Gość

Cytat Napisał Aneta (Wiosna)
    No to mamy parkę Trolli. Życzę Panom udanego okresu godowego :wink:
    A ja pani udanego związku z przyszłą żoną i córeczki zoofilki :wink:

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Obrażania innych ciąg dalszy.
    Allloya - mamy taki język, na jaki sobie zapracowaliśmy. Temat również nie jest prymitywny - inne kraje to już przerabiały - nie pamiętasz ile było dyskusji w całej Europie o tego typu imprezie w Berlinie (dat nie pamiętam, a nie chce mi się szukać)?
    Dalej - nietolerancja to nie jest element który nas wyróżnia, jedynie dajemy sobie wmówić, że tak jest, a Ty sprawiasz wrażenie "tuby propagandowej" rozpowszechniającej tego typu informacje. Jako zadanie domowe proponuję abyś poszukała odpowiedzi na pytanie "dlaczego określenie słoma ci z butów wystaje jest obraźliwe?" Możesz zacząć od hasła "szowinizm".
    Nie popieram poglądów Fiodora, a czepiam się Ciebie za sposób, w jaki go krytykujesz. I przy okazji - zanim coś wyślesz to przeczytaj co napisałaś. Może od tego zaczniemy dbałość o nasz język.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Boze ale wy ludzi pieprzycie. Jak mozna porownywac homoseksualizm z zaofilia. widac tu zakozeniona nienawisc, strach, ciemnowe i wiellka nietolerancje.

Zaloze sie ze przeciwnicy parady migaj co niedziela do kocioka i modl si do boga powoujc si na jego prawo w takiego typu dyskusjach nie przeszczegajac podstawowych zasad wiary. Jan Pawe II wybaczy czowiekawi ktry chcia go zabi a polacy nawet nie potrafia zaakceptowac ze poru gejow i lezbijki przejda sie ulica warszawy.

POslkie spoleczenstwo jest w stanie rozkoladu z powadu brakujakich kolwiek wartosci jakie wyznaje chocby koscielne gdzie wyraznie pisze 'mij bliniego swego jak ebie samego'no ale to wszyscy majaa gdzies i wielce nazywaja sie katolikami. Dowodem byla ty rozpacz po smierci papierza gdzie powa ludzi rozpatrzala ni dlatego ze tak czula tylko ze tak wypadalo.

al mi was wszystkich, ale to si obroci przeciwko wam, bo nie mozna y nie majac podstawowych wartosci za swoj wyznacznik w zyciu.

Anonymous
    Gość

Cytat Napisał regoat
    Boze ale wy ludzi pieprzycie. Jak mozna porownywac homoseksualizm z zaofilia. widac tu zakozeniona nienawisc, strach, ciemnowe i wiellka nietolerancje.
    niuniek nie zrozumiałeś kompletnie, więc ci tak powoli napiszę:
    twój stan moralności na dzień dzisiejszy pozwala na związki homoseksualistów, mój nie, za parę lat będzie inny stan moralności i zapewne będzie dopuszczał adopcje w związkach homoseksualistów, idąc dalej za ileś.... będzie rozmowa na temat innych "wynaturzeń" i te inne wynaturzenia będą domagały się legalizacji i całego tego szpiku co chce dziś pedalsto&lesbijstwo. I to jest obawa.
    A że polskie społeczeństwo jest w stanie rozkładu moralnego, młode dodaj, to się zgadzam w 100%. To jest właśnie efekt nadmiernej "tolerancji" i "wolności" chłopie. Bo gdyby nauczyciel dał linią przez plecy uczniakowi którzy zakłada mu kubeł śmieci na głowę byłoby wychowanie...zamiast tego nauczyciel nie może tego zrobić bo wyleci z pracy za nękanie i znęcanie się nad uczniem w imię > wolności i swobody. Uciśniony człowieku dziś masz dostęp do internetu tv i możesz rzucać na lewo i prawo idiotyzmy "tolerancja" "równość" czy ktoś cię z tego powodu pobił? miałeś odcięty internet? W głowach z wolności się ludziom popierdoliło. NIE MA NA ŚWIECIE RÓWNOŚCI I TOLERANCJI I NIGDY NIE BĘDZIE. Zrozum to jeden z drugim. To pusta słowa i czysta propaganda. Jeśli ktoś myśli że jest w 100% tolerancyjny to zamiast mózgu ma watę i stoi przed oknem u czubków.
    Miłuj bliźniego samego jak siebie samego nie oznacza zezwolenia na rozkład społeczeństwa który jest wynikiem zezwoleń na paradę i w dalszym rozrachunku na zezwolenia na związki i adopcje.
    Założymy się że wleciało ci to jednym okiem a wyleciało drugim? 8)

Zaawansowany uczestnik
    Mieszka w
    bydgoszcz
    Siła Reputacji
    0

I tak właśnie jest. Młodzież uważa się za osoby ważne a może bardzo ważne. Nie z powodu doświadczenia życiowego ale z powodu napakowania wiadomości ogólnych. Gdy przyjdzie podejmować jakąś decyzję w sprawie to wybierze najgorsze rozwiązanie. Nie dlatego, że chce zle ale dlatego, że brak doświadczenia. Jak już podejmie bzdurną decyzję to broni ją do upadłości. Zginie a zdania nie zmieni. Tak wygląda tolerancja. Nie jest wstanie podstawić pod temat inne rozwiązania bo ich nie zna praktycznie. I co robi wtedy? pisze swoją wyobraznię na dany temat bo z rzeczywistością nie ma to nic wspólnego.
    Np: "Twoj temat jest prymitywny i małorozgarniety juz w samym swym tytule" prosze, literat. Napisał by po swojemu lepiej ale nie napisał i za to zgnoił innego człowieka i napewno z szacunku do niego.
    Zapraszałem do dyskusji w takich tematach ale chętnych nie było ale przy innych tematach to wszyscy wszystkich pouczają we wszystkich tematach.
    Jak teoretykowi przedstawić problem jeżeli pisemne przedstawienie nie dociera do niego. Po prostu, życz popierających pedałów aby w najbliższym czasie ich przelecieli. Trzeba będzie wtedy ziemiaki kwadratowe gotować. Lub "pani udanego związku z przyszłą żoną i córeczki zoofilki "
    Oczywiście nie złośliwie ale jak taki adwersasz pomyśli i zobaczy drugą stronę tego kija to wtedy zozumie, że faktycznie coś jest nie tak.
    Jeżeli będziemy przyjmować za wzór wszystko co na zachodzie jest przerabiane i nie będziemy z tego wyciągać wniosków tylko powtarzać tą głupotę i też przerabiać to jeszcze bardzo długo będziemy dochodzić do normalności.
    Kiedyś byli geje, teraz są geje i bądą ale czy z tego powodu ja mam płacić podatki na utrzymanie spokoju? Cała parada pokazała też stronę gospodarczą i polityczną naszego kraju. Pokazała również jak potrafimi podporządkować się zasadom współżycia społecznego. Nie ważne czy Kaczyński lub Gąsiorowski i z jakiego powodu nie zezwolił na paradę. Ważne, że nie zezwolił a pedałki w imię równości, toleraćji i wolności poszli sobie.
    Jak nie masz poszanowania prawa to nie żądaj od innych tego poszanowania.
    Ta ważność młodego i nawet bardzo człowieka w polsce doszła do takiego absurdu, że faktycznie nauczyciel boi się wsadzić kosz na łeb uczniowi.
    Zresztą na jeszcze bardzo głupi i niedoświadczony łeb.
    Ale już widzę obrońców tego łba na tym forum oczywiście przez takie same łby.
    Gdyby doszło do tego, że ten nauczyciel wsadził by ten kubeł to miałby sprawę karną i może jeszcze więzienie oraz pozbył się by pracy a temat wybryku ucznia nie został by podjęty w ogóle.
    Rozumie, pobije się dwóch dzieciaków i na ogół pogogodzą się ale jak mający o sobie wysokie mniemanie z powodu wykształcenia i imunitetu człowiek pracujący na stanowisku prokuratora lub sędzi nie widzi atakującego jako zagrożenie to mnie bardzo dziwi.
    W USA jest prosto. Wchodzący czy atakujący musi wziąść pod uwagę, że tam prawo własnościowe i nietykalności jest święte. Zaatakowana osoba bez żadnych procedur nie ponosi odpowiedzialności za wynikłe skutki reakcji obronnych.
    .

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Bo gdyby nauczyciel da lini przez plecy uczniakowi ktrzy zakada mu kube mieci na gow byoby wychowanie...
    Ciekawe co bys powiedzial gdyby jakis misiek w ramach 'wychowania' uszkodzil twoja corke. Co do nauczycieli to trzeba miec do tego ODPOWIEDNI CHARAKTER, zeby uczniaki zrozumialy ze nauczyciel w ogole nie jest i nie moze byc partnerem do walki z nim. Kogo ty bys chcial zatrudniac w szkole? Srednio wyrosniete karki czy osoby z charakterem o odpowiednim wychowaniu psychologicznym?

Jak nauczyciel jest za przeproszeniem CIPA (albo byl nieuk) i nie umie sie z mlodzieza dogadac to sygnal aby zmienil zawod a nie sie meczyl i doznawal ponizen x miesiecy.

Ale coz niektorzy preferuja tylko rozwiazania silowe, tacy ludzie IMO nie nadaja sie nawet na pedagogow do zakladow karnych, moga co najwyzej pasc krowy - bo tam sie pewnie sila przydaje.

twj stan moralnoci na dzie dzisiejszy pozwala na zwizki homoseksualistw, mj nie
    No toz doprawdy dziwna moralnosc ktora innym na cos pozwala a na cos innego nie. Moze powinienes zostac dyktatorem? Niezgoda na cos czego nie widac a inni robia to pod koldra to wedlug mnie albo wscibstwo albo czysta glupota. Nie wiem w czym ci by przeszkadzalo ze jakis urzednik podpisze pare papierkow dajacych 2 facetom albo dziewczyna prawo razem placic podatki i wspolne - wlasnosciowe do np. wypracowanego majatku. Jak widac masz jakies kompleksy i na sile potrzebujesz 'wroga' - to bardzo wygodne tlumaczenie - jak sie rozpada czyjas rodzina to najepiej powiedziec ze to wina lesb i pedalow - jeszcze by sie ktos przydal zeby przyszedl i takim 'odpowiedzialnym malzonkom' zmienil pieluszki.

Dom:
    I co robi wtedy? pisze swoj wyobrazni na dany temat bo z rzeczywistoci nie ma to nic wsplnego.
    Np: "Twoj temat jest prymitywny i maorozgarniety juz w samym swym tytule"
    Dom sorry ale bredzisz jakbys byl po paru glebszych. To ze organizowana jest parada pedofili moze napisac tylko totalny DEBIL. Mowi sie o tym od x miesiecy a on pisze ze to parada pedofili :lol: Tylko jaja mu ogolic i do piaskownicy niech sie foremkami bawi. Rozumem odstawal nie bedzie.

Ty znowu piszesz jaka to mlodziez glupia. Napisac o paradzie pedofili wcale nie jest prymitywizmem. Po pierwsze obraza ona ludzi takze hetero ktorzy ida na ta parade. Sorry ale chyba idiotom nie da sie wytlumaczyc ze to nie jest parada pedofili Fiodorowi pozostaje tylko wziasc mlotek i walnac sie w leb. Moze pomoze

Napisa by po swojemu lepiej ale nie napisa i za to zgnoi innego czowieka i napewno z szacunku do niego.
    Nie rozumiem dlaczego nie mozna zgnoic innego czlowieka skoro on gnoi innych? W dodatku w prostacki sposob.

Po prostu, ycz popierajcych pedaw aby w najbliszym czasie ich przelecieli.
    Dom chcialbyc, ale nie rob sobie nadziei :lol: Ja juz jestem zajety a facetow nie preferuje

Lub "pani udanego zwizku z przysz on i creczki zoofilki "
    Czy ja wiem dosyc ladne imie

Jeeli bdziemy przyjmowa za wzr wszystko co na zachodzie jest przerabiane i nie bdziemy z tego wyciga wnioskw tylko powtarza t gupot i te przerabia to jeszcze bardzo dugo bdziemy dochodzi do normalnoci.
    A co to jest normalnosc chyba nie LPR i radyjo rydzyk? Nienawisc do wszystkich innych to nie jest normalnosc, bo ani sie obejrzysz i ty sam trafisz poza margines. Wiesz na przyklad nie kazdemu musi sie podobac kazdy czlowiek idacy po ulicy, ale ludzie okazuja sobie tolerancje i 'za wyglad' nie skacza sobie bezinteresownie do gardel. Czego wy chcecie? mamy lac kazdego kto wyglada jak gej? moze pomyslcie troche i zastanowcie sie czy sami nie mozecie w ten sposob kiedys oberwac?

Kiedy byli geje, teraz s geje i bd ale czy z tego powodu ja mam paci podatki na utrzymanie spokoju?
    Hehe dom znowu bredzisz. Zamieszki byly wywlywane przez srodowiska zwiazane z KK i LPR. Mylisz przyczyne ze skutkiem. "Kiedys byly staruchy, teraz sa staruchy ale czy z tego powodu ja mam paci podatki na utrzymanie spokoju? Jak sie nie potrafia sami obronic to niech ich okradaja"

Dom typowe dla ciebie - tobie sie wszystko nalezy a innym nic - egoista :P Skoro mamy nie placic za policje to moze od razu rozwiazmy wojsko a panstwo niech podziela miedzy soba niemcy, rosja i czechy.

Wane, e nie zezwoli a pedaki w imi rwnoci, toleraji i wolnoci poszli sobie.
    Pedalki maja zapisane w konstutucji prawo zeby sobie pojsc, a wiele srodowisk miedzynarodowych bardzo krytykowalo polski rzad w zwiazku z nieprzestrzeganiem praw czlowieka i ustawy zasadniczej. Widze Dom ze ty bys chcial to rozwiazac tak jak w kopalni Wojek - tylko wez pod uwage ze moze inna osoba chcialaby 'wystrzelac' gderliwych emerytow. Ty jak widac nie wiesz co to konstytucja czy prawo.
    Jak nie masz poszanowania prawa to nie daj od innych tego poszanowania.
    Taaa... dom caly ty jakby ktos nie zezwolil na pielgrzymke do czestochowy to by bylo nieposzanowanie prawa, jak ktos nie pozwoli na pzemarsz tolerancji to allright moralnosc kalego. albo prawo kalego jak kto woli

Ta wano modego i nawet bardzo czowieka w polsce dosza do takiego absurdu, e faktycznie nauczyciel boi si wsadzi kosz na eb uczniowi.
    To chodz spotkamy sie na ulicy i ci wsadze kosz na leb zobaczymy jak bedzie ci milo :lol:

Gdyby doszo do tego, e ten nauczyciel wsadzi by ten kube to miaby spraw karn i moe jeszcze wizienie oraz pozby si by pracy a temat wybryku ucznia nie zosta by podjty w ogle.
    Tak samo jak na ulicy jakbys komus napyskowal a on by cie pobil to mialby sprawe karna... uwazasz to za cos szczegolnie dziwnego? Czy moze lubisz jak obce osoby wsadzaja kosze na "lby" i tluka twoje dzieci. Jesli tak to mozesz przyjsc nawet z dzieckiem drugi kosz sie na pewno znajdzie g

Zaatakowana osoba bez adnych procedur nie ponosi odpowiedzialnoci za wynike skutki reakcji obronnych.
    Ale to chyba nie polega na tym ze ty krzykniesz 'debil' a ktos ci wsadzi w majestacie prawa kose pod zebro?

--

Boze ale wy ludzi pieprzycie. Jak mozna porownywac homoseksualizm z zaofilia
    Jak widac Fiodor ma juz pewne doswiadczenia w tej kwestii i dla niego bez roznicy czy facet czy koza :lol:

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia