Czytam i własnym oczom nie wierzę. Już sam założony przez Ciebie Fiodor temat jest strasznie pokręcony.

To zestawienie: pedofili, pedałów i lesb.
Co ma jedno z drugim wspólnego?
Zapewne tyle samo co: Fiodorów, pedałów i lesb. :lol:
A te pytania ankiety. Strasznie tendencyjne. Zakładają możliwość udzielenia tylko negatywnej odpowiedzi, będącej komentarzem do wątku. No i tak właśnie wygląda demokracja, rozumiana przez takie osoby jak Ty.

Cytat Napisał Fiodor
No parada też była zabroniona...
Tylko przez co? Czy przez obowiązujące w naszym kraju zasady konstytucyjne, czy przez osobę (o mizernym wzroście, za to wielkim ego) te zasady łamiące?

Cytat Napisał Fiodor
Ty a tak przy okazji, a jakby ci ktoś spalił dom i zabił rodzinę? też byś był dla niego tolerancyjny?
Jeżeli mylisz tolerancję z podstawym prawem jednostki do samoobrony własnej, lub najbliższych, jesteś niedoinformowany lub masz kłopoty z logicznym myśleniem.

Cytat Napisał Fiodor
Gdyby normą był związek facetów czy kobiet nie byłoby ludzi na ziemi.
Proszę postudiować nauki przyrodnicze. W każdej zwierzęcej populacji (i ludzkiej) istnieje odsetek osobników homoseksualnych. Tak zadecydowała natura. Oczywiście można swoje osobiste kompleksy, czy nieuctwo stawiać na pierwszym miejscu, ale sukces będzie chwilowy, nawet w naszym kraju.

Cytat Napisał Fiodor
sam sobie nadałem to prawo
To się zacznij bać. W cywilizowanym społeczeństwie istnieją pewne normy. Osobnicy przedkładający własne upodobnia nad zasady prawa, z reguły robią sobie duże kłopoty.

Cytat Napisał Fiodor
pedofil czy pederasta, dla mnie jedna choroba
Dokształcenie z nauk medycznych również się kłania. Niewiedza nikogo nie usprawiedliwia. Uważaj bo kiedyś pomylisz grabaża z garbarzem, lub masochistę z masażystą. :lol:

Cytat Napisał Fiodor
twój stan moralności na dzień dzisiejszy pozwala na związki homoseksualistów, mój nie
Czyżby jakiś gej proponował Ci jakiś związek? Twoje przywatne decyzje, to Twoja sprawa. Jesteś pewny, że użytkownicy tego forum są nimi zainteresowani?

Cytat Napisał dom
Na płocie pisało dupa. Chciałem pogłaskać a drzazga weszła mi w ręke.
Życie bywa najlepszą nauczycielką. Tzw. przysłowia ludowe, nie zawsze niosą ze sobą mądrość.

Cytat Napisał dom
Musze Wam napisać, że życzę Wam nauczycieli Waszych dzieci zboczonych seksualnie.
Czyli wedle Ciebie o homoseksualnej orientacji? Dzięki. Przynajmniej moje dzieci nie będą wysłuchiwać bzdur w rodzaju: seks jest grzeszny i brudny - służy tylko do prokreacji. Jedyną bożą pozycją jest pozycja na misjonarza. Prezerwatywywa przedstawicielem cywilizacji śmierci. Onanizm wysusza mózg. Kobieta do garów i rodzenia dzieci, mężczyzna do pracy a po pracy na wódę i dziwki - w końcu ma prawo się wyszumieć - dlaczego? bo jest mężczyzną.
Zapewne słuchając nauk oświeconego nauczyciela moje dzieci wyrosną na osoby zrównoważone i zdrowe psychicznie. Bez trudu mogące nawiązać kontakt ze swoim partnerem życiowym.

Cytat Napisał dom
Już nie Fiodor a ja jestem obiektem waszych ataków
Nie Ty, a jedynie Twoje poglądy. I nie ataków a dyskusji.

Cytat Napisał irthall
a kogo krzywdzą zoofile i necrofile? Czemu chcesz zaglądać im do łóżek?
Może powineneś porozmawiać z psychologiem, skoro nie odróżniasz podstawowych pojęć?

Cytat Napisał irthall
Nie wiem po co homoseksualiści blokują ruch uliczny ,przecież mają prawa takie same jak wszyscy inni.
Naprawdę? :lol:
Wycierający sobie gębę prawem i sprawiedliwością, na lewo i prawo, prezydent Warszawy udzielił zgody, w najbliższą sobotę, na manifestację tzw. Młodzierzy Wszechpolskiej, chcącej zamanifestować swoją orientację seksualną.
No to jemu powiedz, że homoseksualiści mają równe prawa. Na pewno się z Tobą zgodzi. :lol: