Strona 2 z 19 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 181
    Anonymous
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Cytat Napisał konkordpl
    Co Ty tak chcesz tej parady?! Zwierzątka albo truposzy tudzież dzieci lubisz?!
    Jak chcesz, to sobie rób.
    hle, a widzisz nie masz argumentacji, bo skoro wychodzą lesby, pedały to dlaczego i "innym" chorobom nie mamy pozwolić wyjść?

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Ech...

http://pl.wikipedia.org/wiki/Homoseksualizm

Dawniej uważany za dewiację seksualną, według najnowszej klasyfikacji zaburzeń i chorób Światowej Organizacji Zdrowia żadna orientacja seksualna sama w sobie nie powinna być traktowana jako zaburzenie.
    http://encyklopedia.pwn.pl/28955_1.html

A zoofile, nekrofile? Niech sobie wychodzą i robią demonstracje.

Anonymous
    Gość

Cytat Napisał konkordpl
    A zoofile, nekrofile? Niech sobie wychodzą i robią demonstracje.
    o widzisz, jesteś tolerancyjny w przeciwieństwie do mnie

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Jestem i taki pozostane.
    I jestem tez baaardzoooo liberalny.

Anonymous
    Gość

Cytat Napisał konkordpl
    Jestem i taki pozostane.
    Ty a tak przy okazji, a jakby ci ktoś spalił dom i zabił rodzinę? też byś był dla niego tolerancyjny? :lol:

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Nie odwracaj kota ogonem.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Po pierwsze nikt nie zakazałby tej parady gdyby Kaczor nie chciał na tym zyskać kilku głosów do prezydentury. Jego to g**** obchodzi. Do korytka i tyle. Geje i lesbijki to orientacje seksualne a zoofilia, nekrofilia to dewiacje seksualne. Różnice widać, jak nie odsyłam do wikipedii. Granice tolerancji już są ustalone. Nikt nigdy nie zaakceptuje nekrofila. Fiodor starasz się to przekolorować tylko po co? Na takie coś pójdzie tylko banda z LPR i innych prawicowych partii. Dla mnie taka argumentacja jest nic nie warta. Pozatym pewne błędy w rozumowaniu masz
    No właśnie odbyła się parada zboczeń: pedofili, pedałów i lesb.
    Nie maszerowały tam tylko zastępy gejów (nie pedałów) i lesbijek ale także ludzie uważający że tym Ludziom należy się szacunek. Czyli to parada RÓWNOŚCI a nie przemarsz mający na celu wk****** kolesi z Młodzieży Wszechpolskiej. :-)

Anonymous
    Gość

Cytat Napisał konkordpl
    Nie odwracaj kota ogonem.
    A jednak waść nietolerancyjny się okazał, co było do przewidzenia, hasełko tolerancja jest tylko pustym słowem używanym często w sprawach w których nie działają już inne, takie marketingowe...
    tak naprawdę nikt na świecie nie jest tolerancyjny, jedni mniej drudzy więcej, no chyba że chodzi o drzewo... a nie drzewo nie toleruje mrozów 8)
    Wysłany Sob Cze 11, 2005 20:25
    Post scalony autoamtycznie - edytuj swoje posty - opcja zmień

Cytat Napisał Nimitz
    Czyli to parada RÓWNOŚCI
    :lol:
    ta parada równości tylko zaszkodziła "innym"

z onetu:
    TAKIE PARADY SZKODZĄ GEJOM I LEZBIJKOM!
    Jestem gejem i jak sobie pomyśle, że moje interesy reprezentują szefowie pewnych stowarzyszeń, faceci o kobiecych głosikach i sposobie mówienia, ekshibicjoniści, przebierańcy i profesor filozofii prawa, która zachęca do łamania prawa (dura lex, sed lex - Moja Droga), to jest mi z tym BARDZO ciężko!
    Nie chcę być utożsamiany z gościami w podwiązkach!
    Czy ci wszyscy stowarzyszeniowcy, Szyszkowskie itp. nie rozumieją jak bardzo szkodzą gejom i lezbijkom? Czy nie widza jaki nasz obraz kreują???!!!
    Ja tez jestem gejem i jestem przeciw paradzie ale z troche innego powodu. Wiadomo, tez nei chce zeby ludzie mysleli, ze wszyscy geje maja delikatne glosiki itd ale z drugiej strony to co bylo w tym roku i w poprzednim mi nie przeszkadza, bo uczestnicy byli dosc "normalni". Chodzi mi o to, ze puki geje pokazuja sie na miescie jako normalni ludzie ubrani w codzienne stroje to jest ok. Niestety jak widac tak zawsze byc nei moze i parada razem z coraz wieksza ilocia uczestnikow przerodzi sie kiedys w kolorowa manifestacje golych cial i oblesnych zachowan. Oto czemu jestem przeciwny - paradom takim jak na zachodzie, w ktore chcac czy nie nasze tez sie kiedys przerodza.
    Oczywiscie mozna zalozyc, ze obsceniczne zachowania beda karalne i powiny byc karalne. Pokazywanie golego ciala = mandat itd... to by moze i uchronilo ta parade przed jej zachodnim modelem. No i oczywisie jesli kiedys parada by wygladala az tak obsceniznie i Kaczynski by zakazal jej organizowania potem bo w zeszlym roku bylo tak i tak... to bym go w 100% rozumial i popieral ale nie popieram tego co robi obecnie.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Wow, cale dwa komentarze z onetu, zajebiscie duzo.

Anonymous
    Gość

Cytat Napisał konkordpl
    Wow, cale dwa komentarze z onetu, zajebiscie duzo.
    Jaki masz procesor w kompie?

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia