Zobacz najwyżej oceniony post w tym temacie. Kliknij tutaj

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Temat: Alchemik

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Bardzo mi się podobało jeszcze "Jedeneście minut", natomiast najnowsze "Walkirie" wydane po polsku są jak flaki z olejem. Przecztałam, ale to był chyba stracony czas.
    Zgadzam się, że P.C. nie każdy lubi, ale to dlatego, że dla niektórych są za trudne. Część osób nie lubi P.C., ponieważ poprostu nie rozumie przekazu. I nie mam zamiaru nikomu w ten sposób dogryzać, ani ubliżać. Ale nasza społeczność jest tak zróżnocowana intelektualnie, nie każda literatura jest odpowiednio interpretowana. Najlepszym przykładem jest liryka mająca tak mało entuzjastów.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Mi osobiście podobał się tylko Alchemik, reszta niestety niezbyt, ale za to moje znajome wprost zaczytują się w P.C.
    Cóż każdy woli co innego, ja na przykład uwielbiam książki wojenne:-)

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Piszecie o tym człowieku tak dobrze, że nie mam serca się kłócić. Dziwne, że człowiek którego celem jest nikomu nie wadzić i pisać o Bogu wywołuje tyle kontrowersji ;p

A tak na poważnie to nie lubię takiej literatury, zdecydowanie bardziej U. Eco :>

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Nie przebrnęłam przez U. Eco, tak samo jak przez Tolkiena. Ciężko mi się to czyta.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Alchemik byl pierwszą moja ksiazka tego autora. Polecam też już wyżej wspomnianą Weronika postanawia umrzeć i 11 Minut. Super mi się też czytało Zahira.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia