Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
    Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Dotacja na innowacje w e-biznesie

Witajcie
    mam pytanie, czy ktoś z Was składał wniosek na POIG 8.1. Mam świetny pomysł, innowacyjny na skalę światową, niestety nie jestem specjalistą od dokumentacji. Czy macie jakieś dobre materiały / źródła odnośnie pisania biznesplanu i analizy SWOT?

Wiem ,że jest to wymagane do wniosku, a nie potrafię tego robić.

edit://Jeśli to nie ten dział, to proszę o przeniesienie od odpowiedniejszego.
    Ostatnio edytowane przez konserwa ; 06-09-12 o 20:24

Odp: Dotacja na innowacje w e-biznesie

Jeśli chodzi o SWOT to powinieneś dać radę sam to napisać, zorientuj się tylko co musi się znajdować w każdym z punktów mniej więcej, a co do biznesplanu to radziłbym komuś to zlecić, wtedy masz pewność dobrej roboty i nie musisz się przejmować w tej kwestii.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Albo skorzystać z firmy zajmującej się pozyskiwaniem dotacji, biorą jakiś % ale za to piszą całą dokumentację i większe szanse są na dostanie kasy. Kiedyś zakładałem sieć w takiej firmie to tyle ludzi mieli chętnych że ledwo ogarniali...

Udaj się do najbliższego urzędu w tej sprawie tam powinni Ci wszystko ładnie wyjaśnić i pomóc w czymś jeśli masz z czymś problem

Wszyscy wiemy jakie w Polsce są urzędy i każdy wie że ciężko tam cokolwiek załatwić

kuropatwa
    Gość

Urzędy urzędami - w Polsce zawsze jest z tym pod górkę, ale uważam, że warto. Jak widzę inne firmy, które w tej chwili panują na rynku, np. IBM Global Services Delivery Centre Polska to trochę się mobilizuję. Wiadomo, że nie ma co porównywać małej firemki z takim kolosem, ale jednak zawsze to jakiś cel.
    Wracając do tematu - warto pobiegać po urzędach i napisać tych kilka papierków.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Właśnie trzeba trochę o tym poczytać , nawet w internecie poszukać. Albo poprostu ruszyć pupę do urzędu.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia